Українцям можуть дати 9 вихідних під Новий рік
Кабмін готується надати українцям 9 вихідних днів в період новорічних свят
Про це йдеться в проекті розпорядження уряду "Про перенесення робочих днів у 2015 році", пише "Апостроф".
Зокрема, Кабмін рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій перенести у 2015 році робочі дні
з п'ятниці 2 січня – на суботу 17 січня;
з четверга 8 січня – на суботу 31 січня;
п'ятниці 9 січня – на суботу 14 лютого.
Згідно з розпорядженням, спеціальний режим роботи банків у цей період визначить Нацбанк.
http://vikka.ua/
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression