Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:29:56

Міський голова вважає за не доцільне відключення опалення через потепління

07.11.2014   19:53

Чернігівський міський голова Олександр Соколов вважає за не доцільне відключення теплопостачання через потепління. Про це він сказав в інтерв'ю ТРА "Новий Чернігів".

За словами керівника Чернігова, теплопостачальні організації працюють з максимальним режимом економії. Крім того, затрати будуть більшими, якщо відключити опалення, а потім знову його включити.

О.Соколов зазначив, що місто увійшло без надзвичайних ситуацій в опалювальний сезон. Чернігівська ТЕЦ вугіллям забезпечена, незважаючи на припинення постачання палива із Донецької області. Підприємство уклало два контракти на постачання вугілля із Російської Федерації та Південно-Африканської Республіки, що за своїми характеристиками підходить для ТЕЦ. Із Кузбасу вже надійшло 50% обсягів поставок (контракт на 110 тис. тонн), з ПАР 15 листопада у порт Южний має прибути корабель із 70 тис. тонн вугілля для Чернігівської ТЕЦ. Після розвантаження паливо доставлять у Чернігів залізницею.

Також міський голова повідомив, що у Чернігові не планують переносити шкільні канікули. "Ніяких змін поки що робити не будемо. Плануємо працювати у звичайному режимі", - сказав він.

Як повідомлялося, опалювальний сезон 2014-2015 років у Чернігові розпочався із 23 жовтня.
 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.