Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:38:41

Міський голова вважає за не доцільне відключення опалення через потепління

07.11.2014   19:53

Чернігівський міський голова Олександр Соколов вважає за не доцільне відключення теплопостачання через потепління. Про це він сказав в інтерв'ю ТРА "Новий Чернігів".

За словами керівника Чернігова, теплопостачальні організації працюють з максимальним режимом економії. Крім того, затрати будуть більшими, якщо відключити опалення, а потім знову його включити.

О.Соколов зазначив, що місто увійшло без надзвичайних ситуацій в опалювальний сезон. Чернігівська ТЕЦ вугіллям забезпечена, незважаючи на припинення постачання палива із Донецької області. Підприємство уклало два контракти на постачання вугілля із Російської Федерації та Південно-Африканської Республіки, що за своїми характеристиками підходить для ТЕЦ. Із Кузбасу вже надійшло 50% обсягів поставок (контракт на 110 тис. тонн), з ПАР 15 листопада у порт Южний має прибути корабель із 70 тис. тонн вугілля для Чернігівської ТЕЦ. Після розвантаження паливо доставлять у Чернігів залізницею.

Також міський голова повідомив, що у Чернігові не планують переносити шкільні канікули. "Ніяких змін поки що робити не будемо. Плануємо працювати у звичайному режимі", - сказав він.

Як повідомлялося, опалювальний сезон 2014-2015 років у Чернігові розпочався із 23 жовтня.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.