Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:59:52

Звернення народного депутата Владислава Атрошенка до виборців Чернігівщини

07.11.2014   09:25Агенцiя

Дорогі земляки! Шановні мої виборці!

В першу чергу, я хотів би сказати слова подяки за ту підтримку, яку Ви висловили всій команді Президента, яка впевненно перемогла на Чернігівщині.

Особливо хотів би подякувати виборцям 206 округу. Ваша підтримка понад 51% голосів - головна відповідь популістам, «найманим люстраторам» та всім, хто намагався побудувати свою кампанію на брехні, критиці та бруді, витрачаючи на це шалені кошти.

Переконаний, результати цих виборів довели, що голос виборця – це найкраща та найчесніша люстрація, якої так вимагало суспільство під час та після Майдану.

Проєвропейську парламентську коаліцію, яка, я переконаний, буде сформована у стислі терміни, чекає надзвичайно відповідальна робота. Разом із Президентом та Урядом Парламент повинен працювати над вдосконаленням законодавства та наближенням його до європейських стандартів, що забезпечить підвищення рівня життя людей.

Як і у минулому скликанні, не полишатиму свою роботу в окрузі. Ваша підтримка для мене – свідчення високої довіри, яку я намагатимуся підтверджувати своєю відповідальною роботою. І я залишаюся вірним принципу своєї роботи, оголошеному ще у 2012 році – завжди з людьми та для людей.

Також хочу подякувати виборцям 205 округу, які підтримали Валерія Куліча. Відтепер, інтереси виборців обох округів Чернігова представлятимуть депуати з однієї команди. Одна з головних задач для нас в Чернігові - викинути зі своїх крісел корумпованих чиновників, які роками грабують наше місто. Тільки після цього ми зможемо забезпечити розвиток та процвітання Чернігова.

Попереду надзвичайно багато роботи, тому не зупиняймося на досягнутому!

Дякую Вам і закликаю до спільної роботи всіх небайдужих чернігівців! Разом з Вами ми зробимо більше!

З повагою, Владислав АТРОШЕНКО

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.