Чернігівська "Свобода" подала звернення до прокуратури та СБУ з приводу зриву міською радою зустрічі мешканців міста з Олегом Тягнибоком
25 січня 2012 року Чернігівська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася до Чернігівської обласної прокуратури, СБУ та голови облдержадміністрації з проханням провести перевірку правомірности дій Чернігівської міської ради, що призвели до зриву зустрічі лідера "Свободи" Олега Тягнибока з жителями Чернігова. Також націоналісти вимагають вжити заходів щодо усунення порушень Конституції та Законів України.
Як раніше повідомлялося, зустріч чернігівців з Олегом Тягнибоком мала відбутися 28 січня у приміщенні міського Палацу культури. Задля проведення зустрічі націоналісти неодноразово усно й письмово зверталися до керівництва Чернігівського міського Палацу культури та заступника Чернігівського міського голови Віхрова С.Г. щодо оренди актової зали Палацу культури. Однак на усні звернення надходили беззмістовні відповіді, а письмові звернення ігнорували.
Вирішення питання навмисно затягували, тому приміщення не було надано вчасно. Поведінка чернігівських посадовців призвела до зриву зустрічі з політиком. Як свідчить українське законодавство, такі дії є неправомірними по відношенню як до громадян, так і до політичної партії. Тому чернігівські свободівці звернулися до прокуратури, СБУ і голови обладміністрації задля вирішення цієї проблеми.
У заяві заступник голови Чернігівської міської організації ВО "Свобода" Олександр Шевченко зазначив: "Прошу провести перевірку фактів, викладених у цій заяві, надати їм правову оцінку та здійснити необхідні заходи щодо усунення порушень Конституції України та Законів України".
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/027319/
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.