Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 07:25:26

У Чернігові пройшов 3-ій етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги

05.11.2014   11:18Агенцiя

У вівторок, 4 листопада, з робочим візитом на Чернігівщині перебував директор Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Андрій Вишневський.

 В ході візиту відбулася зустріч Андрія Вишневського з начальником Головного управління юстиції у Чернігівській області Юрієм Власенком.

Також  у місті Чернігів пройшов 3-ій етап (індивідуальні співбесіди) 6-го конкурсу з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги. Участь у складі конкурсної комісії взяв директор Координаційного центру.

По закінченню Андрій Вишневський провів 2-годинну робочу зустріч із адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на Чернігівщині та співпрацюють із Чернігівським центром БВПД, а також 5 адвокатами, які сьогодні взяли участь в індивідуальних співбесідах у рамках конкурсу. У робочій нараді також взяли участь заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській областіВолодимир Бобруйко, директор Чернігівського центру БВПДІрина Протченко, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Чернігівської області Жанна Максімова, секретар Ради адвокатів Чернігівської області Галина Якуба, представники Чернігівського центру БВПД.

Учасники обговорили актуальні питання та стан надання БВПД в області та в цілому у країні. Зокрема, низку системних змін, які торкнуться системи безоплатної правової допомоги, у зв'язку із нещодавно прийнятим Законом України "Про прокуратуру". Також мова йшла про стандарти якості надання БВПД та результати перших місяців роботи системи, посилення фінансової мотивації адвокатів у зв'язку із прийняттям нової редакції постанови "Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу", а також подальші перспективи розвитку системи та ін.

Окрім того, сьогодні Андрій Вишневський дав інтерв'ю представникам Чернігівського обласного радіо та взяв участь в інформаційній програмі "Студія "Діалог" на обласному телебаченні. Інтерв'ю Андрія Вишневського стосувалися індивідуальних співбесід у рамках конкурсу у Чернігові, останніх законодавчих змін у країні, які стосуються сфери безоплатної правової допомоги, роботи адвокатів системи, взаємодії системи із правоохоронними органами та майбутніх перспектив розвитку системи.

http://chernihiv.legalaid.gov.ua/

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.