Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 12:47:15

У Чернігові увіковічують пам’ять про загиблих у зоні АТО

04.11.2014   09:38

У Чернігові віддають данину шани землякам, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

"До нас надходять звернення від керівників військових формувань та рідних і близьких загиблих про вшанування пам'яті про мужність і героїзм чернігівців, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Зараз ми готуємо подання на розгляд виконавчого комітету щодо встановлення меморіальних дошок на будівлях навчальних закладів, де вчилися загиблі", - коментує заступник міського голови - керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

Він переконаний, що справжні подвиги мають надовго залишатися в пам'яті сучасників і нащадків. "У школах, де будуть встановлені пам'ятні дошки, можна буде знайти інформацію про загиблого героя, його життєвий шлях і обставини смерті", - поділився С. Віхров.

Наразі вже встановлено три пам'ятні дошки на ліцеях №15 і 22 та школі №21, де навчалися Олексій Коновалов, Микола Бруй та Іван Кононович. Розглядаються ще чотири звернення. Відповідний проект рішення буде поданий на засідання виконкому 17 листопада.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.