Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 11:21:39

Неприбутковим організаціям про подання звітності

30.10.2014   11:44Агенцiя

Відповідно до ст. 14 Податкового кодексу України неприбуткові підприємства, установи та організації - це установи та організації, основною метою діяльності яких є провадження благодійної діяльності і меценатства, а не одержання прибутку.

Обов'язковою умовою для отримання юридичною особою неприбуткового статусу є внесення таких установ та організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій, згідно з поданих ними до податкової інспекції реєстраційних заяв форми 1-РН.

Такі юридичні особи подають один раз на рік протягом 60 днів після закінчення звітного (податкового) року до податкової інспекції за місцем реєстрації Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій, затверджений наказом Міндоходів від 27.01.2014 № 85. Разом зі звітом подається Звіт про суми податкових пільг.

У разі, якщо неприбуткова організація користується пільгами з інших податків і зборів, то такий платник крім Податкового звіту про використання коштів має поквартально подавати до податкових органів Звіт про суми податкових пільг, а саме протягом 40 днів після закінчення звітного (податкового) кварталу. За третій квартал 2014 року слід подати Звіт про суми податкових пільг не пізніше 10 листопада 2014 року.

Коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, вищезгаданий Звіт не подається.

До речі, як повідомила начальник відділу податку на прибуток ДПІ у м. Чернігові Ольга Зубок, на обліку в інспекції перебуває 1625 неприбуткових організацій.

Крім того, інформуємо, що Державною фіскальною службою України затверджено Довідник №72/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідник №72/2 інших податкових пільг станом на 01.10.2014 року. Дані цих довідників використовуються платниками під час заповнення Звіту про суми податкових пільг за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 року №1233.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові змінюють час продажу алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування 10:39

У Чернігові змінили час обмеження реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

1квітня - цей день в Україні та у світі

1квітня - цей день в Україні та у світі 09:06

ДЕНЬ 402 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 402 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини