Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 10:45:45

Реалії надання адміністративних послуг населенню в м. Прилуки

30.10.2014   08:08Агенцiя

Небайдужі представники громадських організацій, керівництво та працівники Прилуцького Центру надання адміністративних послуг та Прилуцької міської ради долучились до обговорення Аналітичного звіту на круглому столі "Вдосконалення діяльності Центру надання адміністративних послуг: обговорення проблем та перспективи їх подолання", який пройшов 28 жовтня м. Прилуки.

Протягом півроку громадські організації Центр Доброчин та Чернігівський Центр Прав Людини здійснювали моніторинг та оцінку діяльності Центрів надання адміністративних послуг Чернігівської області, зокрема ЦНАП міста Прилуки та Городнянської райдержадміністрації, за результатами якого і було видано Аналітичний звіт.Звіт можна завантажити тут.

В цілому загальні висновки про діяльність ЦНАП є позитивними.Відмічено, що при проведенні спостережень нарікань від відвідувачів щодо роботи ЦНАПу не виникало. Доступністю інформування про процедури отримання адміністративних послуг, якістю консультування в Центрі залишилися задоволені всі без виключення респонденти, які взяли участь в опитуванні.Одержувачі послуг в цілому були задоволені якістю обслуговування.

Також було озвучено низку проблем, які заважають залучити до участі в роботі ЦНАПу більше коло надавачів послуг та вивести якість надання послуг через Центр на більш високий рівень.

Учасники заходу обговорили результати моніторингу та напрацювали рекомендації щодо вдосконалення діяльності ЦНАПів. Отримана інформація стане основною для прийняття адміністративних рішень щодо фінансових аспектів, кадрових рішень та залучення потенціалу громадськості на забезпечення надання якісних адміністративних послуг споживачам усіх категорій.

Дрозд Наталія


* * *
Метою проекту «Підвищення ефективності діяльності Центрів надання адміністративних послуг Чернігівщини через громадський моніторинг та лобіювання пропозицій», що здійснюється Центром «Доброчин» є громадський моніторинг та оцінка діяльності ЦНАП Чернігівської області для забезпечення надання якісних послуг усім категоріям споживачів.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.