Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 21:18:37

У Чернігові відбулися заходи з нагоди 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів із України

28.10.2014   19:14

28 жовтня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із в.о. голови обласної державної адміністрації Сергієм Журманом та Чернігівським міським головою Олександром Соколовим зустрілися з ветеранами та жертвами нацистських переслідувань з нагоди 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів із України.

Розпочався захід хвилиною мовчання на вшанування пам'яті загиблих, які поклали своє життя за цілісність і соборність України.

Голова обласної організації ветеранів Анатолій Москаленко, звертаючись до присутніх, зазначив, що це свято особливе для кожного чернігівця. Воно принесло волю нашій рідній Чернігівській землі та державі Україна. День визволення – це день пам'яті і жалоби по загиблих, уваги та шанобливого ставлення до живих ветеранів.

Сергій Журман підкреслив, що майже чотири роки продовжувалась окупація України і топталась ворожа нога по її землі. Понад 22 місяці йшов процес визволення України і вигнання ворога за її межі. Близько 700 міст і 28 тис. сіл були зруйновані майже вщент або до невпізнання. Україна, як колишня Республіка Радянського Союзу, понесла найбільші людські втрати. І сучасникам необхідно зробити все для прийдешніх поколінь, аби подібне ніколи не повторювалось в історії людства, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації.

Микола Звєрєв, вітаючи усіх присутніх із 70-ю річницею вигнання нацистських окупантів з України, нагадав, що саме 28 жовтня далекого 1944 року війська Четвертого та Першого Українських фронтів остаточно витіснили загарбників із далекого Закарпаття.

За словами керівника, всі покоління завжди будуть у боргу перед тими, хто віддав своє життя за звільнення України, Європи і Світу і захистив від страшної коричневої чуми нацизму.

Голова обласної ради висловив вдячність всім ветеранам за їх безмежну мужність, проявлену у визволенні України.

Микола Звєрєв побажав усім присутнім міцного здоров'я й добробуту на довгі і щасливі роки.

Також за проявлену мужність у роки війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді та з нагоди 70-річчя звільнення України від німецько-фашистських загарбників Микола Звєрєв вручив почесні грамоти колективу Чернігівського міського комітету інвалідів війни і збройних сил в особі його голові - Миколі Четвертаку, учаснику Великої Вітчизняної війни із селища Седнів Чернігівського району Михайлу Присяжнюку та учаснику Великої Вітчизняної війни з Корюківки Володимиру Черноусу.

Після урочистої частини керівники області та громадськість міста у сквері ім. В.В. Попудренка поклали квіти до Братської могили 24-х радянських воїнів, які загинули 21 вересня 1943 року при визволенні Чернігова, та до Могили невідомого солдата на Болдиній горі.

Цього ж дня в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбудеться Х вечір-концерт у творчому проекті «Україна музична», приурочений 70-й річниці вигнання України від нацистських загарбників.
 

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини