Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:21:51

Вадим Рабинович про війну, про вибори та про кретинів

20.10.2014   17:25Агенцiя

Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блоку» у бюлетені — № 4.

Якщо керівник МВС йде на вибори — вулиця диктує права!

«Коли міністр внутрішніх справ йде разом з усім урядом на вибори, замість того, щоб захищати конституційне право громадян України на особисту безпеку — тоді й виникають ситуації з насильством, тоді вулиця диктує свої права!»

Про це в інтерв'ю журналістам минулого тижня заявив один з лідерів «Опозиційного блоку», лідер партії «Центр» Вадим Рабинович.

«У Харкові підірвана залізниця, гранати кидають у Кривому Розі, я щойно з Миколаєва, бачив, як там нагнітається протистояння, насильство, — заявив політик. — Люди налякані, вони шукають і не знаходять захисту у влади. Злочинці, які вчиняють насильство над людьми, залишаються безкарними».

На думку Вадима Рабиновича, «створюється враження, що готуються або масові фальсифікації, або взагалі зрив виборів».

«Уряд або повинен припинити насильство на вулицях, або розписатися у своїй повній нездатності управляти і некомпетентності», — резюмував Вадим Рабинович на «Інтері».


Війна вигідна тільки тим, хто хоче приховати свій економічний кретинізм

Представники «партії війни» не хочуть миру. Адже тоді їх некомпетентність у питаннях управління країною стане очевидною. Про це Вадим Рабинович заявив минулого тижня під час зустрічі з виборцями у Миколаєві.

«Необхідно зупинити війну. Адже про закінчення війни можна говорити тільки за двох умов: по-перше, має бути похований останній солдат, по-друге, має відбути покарання останній злочинець, який цю війну розв’язав.

У людей, які грабують країну і розв’язують війну, навіть вистачає совісті підписувати договори і балотуватися до парламенту.

Або той же Луценко, який на всю країну заявляє, що кошти на відновлення Донбасу не виділятимуться. Каже, нехай мешканці беруть автомати і йдуть визволяти себе. Хіба це психічно нормальна людина? Уже навіть президент заявив, що війна закінчилася, які автомати? Таких політиків «врятувала» війна, інакше їх економічний кретинізм був би надто очевидний», — підкреслив Вадим Рабинович.


Про економічний геноцид власного народу

«Сьогодні ми знаходимося в опозиції. По двох основних питаннях. Перше — ми в опозиції до політики уряду, який руйнує власну країни. І ми в опозиції до війни. Друге — ми в опозиції до економічної політики уряду. Влада сьогодні пропонує нам платити європейські податки та європейські ціни. Натомість, нам платитимуть жебрацьку «азіатську» зарплату. Це не що інше, як геноцид власного народу», — каже Вадим Рабинович.

Прес-служба Опозиційного блоку

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.