Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 13:57:22

ТРОФИМЕНКО єдиний з усіх кандидатів у депутати у 207 окрузі підписав угоду з рухом ЧЕСНО

17.10.2014   17:05Агенцiя

Володимир Трофименко єдиний з усіх кандидатів у депутати у 207 окрузі підписав угоду з координатором руху ЧЕСНО на Чернігівщині, що він нічого не приховує і не буде приховувати від виборців.

І один в окрузі воїн!

- Моє життєве кредо -„Закон і порядок”.  Це девіз усього мого життя. Щоб боротися з корупцією, треба бути самому  чистим і прозорим перед законом, - сказав на підписанні кандидат  в депутати Заслужений юрист України Володимир Трофименко.

Координатор руху ЧЕСНО, відзначив відкритість кандидата і прозорість витрачання їм коштів на передвиборчу агітацію у виборчій  кампанії.

Адже із 17 кандидатів в окрузі лише Трофименко виявився готовим до боротьби з корупцією на всіх рівнях від чиновників –держслужбовців до всіх парвоохоронців, від кого залежить нормальне життя громадян.

Тепер жителі Городнянського, Коропського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Семенівського, Сосницького, Щорського районів після обрання   депутатом матимуть свого захисника у владі на всіх рівнях – від села до Верховної Ради України.

Політичні експерти відзначають, що Трофименко невипадково одержав орден першого ступеня „За заслуги у захисті прав  і свобод людини”.



Перевірка на прозорість

Громадський рух ЧЕСНО ставить на меті з чесних депутатів  утворити ЧЕСНУ РАДУ у 2014 році.
Це вклад громадськості у боротьбу з корупцією в Україні. Також учасники Руху переконані, що до наступного парламенту не мають права потрапити ті нардепи, які голосували за «диктаторські закони» 16 січня та кандидати, які є фігурантами корупційних розслідувань.  А таких  кандидатів   у 207 окрузі є аж два. Обидва вони нинішні  депутати  Верховної Ради.

Трофименко ставив запитання такому депутату на публічних дебатах кандидатів у Городянському районному будинку культури:

 -Як і чому ви голосували за закони „16 січня”, які розв’язали кровопролиття в Україні?

Коли кандидат в депутати  стає ЧЕСНИМ.

На вимогу громадського руху Володимир Трофименко надав  свою повну і  відкриту автобіографію. Відкрив повну майнову декларацію кандидатів за 2013 рік.

Оприлюднив проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду, а за 5 днів до дня голосування  зобов’язався оприлюднити деталізований фінансовий звіт про використання  коштів під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів.

Зобов’язався оприлюднити інформацію про джерела коштів, використаних для виборчої кампанії. Все це робиться для того щоб до нової Верховної Ради України не потрапили «небезпечні кандидати». Щоб виборці  знали,  що кандидат пройшов перевірку ЧЕСНО  і змогли зробити усвідомлений вибір в день голосування 26 жовтня.

Юрій СЛОБОДА

PR

Останні новини Чернігівщини

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості» 09:22

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура.