Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 22:30:39

Засідання Міжнародного Трейд-клубу: презентація інвестиційної привабливості регіону та Меморандум про співпрацю

17.10.2014   06:24

16 жовтня у Чернігові пройшло виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу, у якому взяли участь представники Аргентини, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Канади, Китаю, Литви, Латвії, Малайзії, Мексики, Німеччини, Польщі, Росії, та Словаччини. Очолила делегацію Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова.

Членів Міжнародного Трейд-клубу привітав в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.

Він наголосив, що регіон має великі перспективи економічного розвитку, обумовлені наявністю власної сировинної бази, трудового потенціалу, вільних площ для будівництва підприємств тощо.

В області визначено кілька пріоритетних напрямків інвестування: сільське господарство, переробна і харчова галузі, деревообробна промисловість, а також рекреаційно-туристична сфера.

За словами Сергія Журмана, нині відносини влади і бізнесу виходять на якісно новий рівень, тому особлива увага приділяється формуванню позитивного інвестиційного клімату та створенню умов, які сприяють інтеграції економіки Чернігівщини у світове економічне співтовариство.

– Область зацікавлена у поглибленні міжнародної співпраці, тим більше, що іноземним партнерам ми можемо запропонувати низку цікавих інвестиційних проектів. Також ми готові всіляко сприяти потенційним інвесторам, які працюватимуть в області дотримуючись норм чинного законодавства, створюючи нові робочі місця, виробляючи продукцію та сплачуючи податки, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.

На зкріплення озвучених намірів, Сергій Журман та Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова підписали відповідний Меморандум про співпрацю.

Під час офіційної частини засідання учасників було поінформовано про економічний потенціал та інвестиційну привабливість Чернігівщини, основні тенденції розвитку області, а також про роль торгово-промислової палати у розвитку міжнародних економічних зв’язків регіону.

Продовжилося засідання зустрічами членів Міжнародного Трейд-клубу з представниками ділових кіл області.

Довідково: Міжнародний трейд-клуб був створений у 1992 році за ініціативою іноземних дипломатів та сприяння колишнього Міністерства зовнішніх економічних зв’язків в Україні як громадська організація. На даний час він об’єднує керівників та співробітників відділів з торговельно-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних країн і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.
 

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.