Засідання Міжнародного Трейд-клубу: презентація інвестиційної привабливості регіону та Меморандум про співпрацю
16 жовтня у Чернігові пройшло виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу, у якому взяли участь представники Аргентини, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Канади, Китаю, Литви, Латвії, Малайзії, Мексики, Німеччини, Польщі, Росії, та Словаччини. Очолила делегацію Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова.
Членів Міжнародного Трейд-клубу привітав в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.
Він наголосив, що регіон має великі перспективи економічного розвитку, обумовлені наявністю власної сировинної бази, трудового потенціалу, вільних площ для будівництва підприємств тощо.
В області визначено кілька пріоритетних напрямків інвестування: сільське господарство, переробна і харчова галузі, деревообробна промисловість, а також рекреаційно-туристична сфера.
За словами Сергія Журмана, нині відносини влади і бізнесу виходять на якісно новий рівень, тому особлива увага приділяється формуванню позитивного інвестиційного клімату та створенню умов, які сприяють інтеграції економіки Чернігівщини у світове економічне співтовариство.
– Область зацікавлена у поглибленні міжнародної співпраці, тим більше, що іноземним партнерам ми можемо запропонувати низку цікавих інвестиційних проектів. Також ми готові всіляко сприяти потенційним інвесторам, які працюватимуть в області дотримуючись норм чинного законодавства, створюючи нові робочі місця, виробляючи продукцію та сплачуючи податки, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.
На зкріплення озвучених намірів, Сергій Журман та Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова підписали відповідний Меморандум про співпрацю.
Під час офіційної частини засідання учасників було поінформовано про економічний потенціал та інвестиційну привабливість Чернігівщини, основні тенденції розвитку області, а також про роль торгово-промислової палати у розвитку міжнародних економічних зв’язків регіону.
Продовжилося засідання зустрічами членів Міжнародного Трейд-клубу з представниками ділових кіл області.
Довідково: Міжнародний трейд-клуб був створений у 1992 році за ініціативою іноземних дипломатів та сприяння колишнього Міністерства зовнішніх економічних зв’язків в Україні як громадська організація. На даний час він об’єднує керівників та співробітників відділів з торговельно-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних країн і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.
Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.