Виборчі дільниці Чернігова готові до позачергових виборів 26 жовтня
16 жовтня заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров провів нараду з питань організаційного та матеріально-технічного забезпечення проведення у м. Чернігові позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року 2014 року.
Участь у заході взяли заступники голів районних у м. Чернігові Новозаводської та Деснянської рад, голова Окружної виборчої комісії, керівники структурних підрозділів міської ради.
Щодо основного питання наради про готовність виборчих дільниць до проведення виборів, зазначено, що списки виборців готові і найближчими днями розноситимуть запрошення. Також,кожна виборча дільниця забезпечена відповідними технічними, інформаційними, іншими матеріальними складовими для ефективної роботи з метою проведення виборів в м. Чернігові на належному законодавчому рівні.
Станіслав Віхров зауважив, що міська влада сприятиме забезпеченню нормальної роботи відповідних інфраструктур під час виборів: безперебійного постачання електроенергії, надійної роботи засобів зв'язку, засобів протипожежної безпеки та ін. Комунальні служби здійснюватимуть контроль за вчасним зняттям передвиборних агітаційних матеріалів. У день виборів за необхідністю додатково виділятиметься транспорт для забезпечення голосування на дому, чергуватимуть бригади швидкої допомоги.
Також було повідомлено, що переселенці з Донецької та Луганської областей можуть проголосувати за спрощеною процедурою, тобто за наявності паспорта.
Заступник міського голови особливо наголосив на важливості забезпечення високого рівня правопорядку під час проведення виборів з метою недопущення порушень виборчого законодавства для вільного і свідомого волевиявлення громадян.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.