Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 13:05:32

Робоча поїздка голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка до Чернігівського та Ріпкинського районів

25.01.2012   08:17

В ході поїздки керівник області особисто перевірив вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення життєдіяльності районів у складних погодних умовах.

У районах голова облдержадміністрації відвідав об’єкти ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія”, основний напрямок роботи якого – вирощування сільгоспкультур та молочно-товарне виробництво.

Зокрема, у с. Жукотки та Шибиринівка Чернігівського району він оглянув овочесховища для зберігання насіння картоплі.

Питання будівництва сучасних складських приміщень для зберігання картоплі та овочів надзвичайно актуальне для області як у світлі вимог, що ставить перед регіонами керівництво держави, так і зважаючи на те, що валовий збір картоплі на Чернігівщині в повному обсязі забезпечує потреби регіону, а також дозволяє значну частину вирощеного врожаю реалізувати за його межі. У 2011 році в області зібрано найвищий за останні 15 років урожай картоплі.

Загальна кількість складських приміщень для зберігання картоплі та овочів в області складає 115 одиниць загальною місткістю 160,5 тисяч тонн продукції.

ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія”, яке у 2011 році зайняло перше місце по області в номінації “Краще господарство по розвитку рослинницької галузі”, торік мало 659 га посівної площі картоплі при урожайності 278,5 ц/га. У 2012 році прогнозується посадити 600-700 га картоплі.

Протягом минулого року проведена реконструкція чотирьох картоплесховищ, які оснащені сучасним технологічним обладнанням.

У Ріпкинському районі голова облдержадміністрації ознайомився з роботою та планами по реконструкції і будівництву молочного комплексу на 1000 корів з доїльними залами типу “Ялинка”.

У поїздці голову облдержадміністрації супроводжували заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, керівництво Чернігівського та Ріпкинського районів, директор ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія” Анатолій Ясинський.

В рамках робочої поїздки до Ріпкинського району голова облдержадміністрації Володимир Хоменко також ознайомився з ходом добудови та реконструкції міжнародного автомобільного пункту пропуску “Нові Яриловичі” на українсько-білоруському кордоні.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини