Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 13:36:39

Сім питань для шести кандидатів – дебати у 207-ому виборчому окрузі

16.10.2014   15:21Агенцiя

Громадянська мережа ОПОРА у партнерстві з Дискусійним клубом «Експертна думка» та Громадським телебаченням провели захід за безпосередньої участі деяких кандидатів в народні депутати по виборчому округу № 207.

 Так, 14 жовтня відбулися дебати лише між шістьма кандидатами на місце парламентаря, які відповіли на сім питань.

Тільки шестеро з усіх на той час зареєстрованих кандидатів в народні депутати по мажоритарному округу № 207 взяло участь у дебатах. Свою позицію учасники висловлювали почергово (в алфавітному порядку). За умовами проекту, порядок виступаючих змінювався з кожним наступним поставленим питанням, відповідно кожен з учасників мав можливість відповісти на питання першим або останнім.

Висуванець Комуністичної партії України Віктор Губар під час заходу озвучив думки про радикальну зміну існуючої системи, а також актуалізацію пенсійної та медичної реформи.  Кандидат, попри те, що вважає проведення виборів в нинішніх умовах недоцільним, висловився за підтримку миру в країні, підняття економіки та, як наслідок, усталення соціального захисту та соціальних стандартів для всіх громадян.

Націоналізація стратегічно-важливих підприємств, введення прогресивного оподаткування – у цих напрямках пан Губар планує працювати, як народний депутат. Комітет аграрної політики та земельних відносин – пріоритетний, але непринциповий робочий орган для кандидата, адже існує право законодавчої ініціативи. Висловлюючи свою думку щодо перебігу виборчого процесу, Віктор Губар зазначив, що деякі депутати нині займаються підкупом виборців.

Самовисуванця Андрія Жадченка «все достало», адже в країні, за його словами, нічого не змінюється. «Усі говорять про корупцію, про створення умов для підприємництва та виробництва, але нічого не міняється», - такими словами розпочав цей виступ кандидат.

Створення нових законів у сфері боротьби з корупцією, люстрації, введення прогресивного податку, детінізації виробництва – проблеми, над вирішенням яких працюватиме пан Жадченко, за умов обрання його народним депутатом. Свою діяльність бачить у Комітеті з питань законності та правопорядку. Крім всього, під час дебатів кандидат Жадченко зазначив, що нині він ініціює судові позови проти свого опонента Ігоря Рибакова.

Так, за словами пана Жадченка, справи порушені у частині недотримання вимог щодо розміщення агітаційної продукції, а також підкупу виборців.

Забезпечити мир в країні, розвивати економіку, впроваджувати соціальні стандарти має на меті Андрій Котельчук (партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»). Потенційний народний депутат, у разі його обрання, спрямовуватиме свою законотворчу активність на економічну та культурну децентралізацію, внесення поправок в Закон України «Про статус народного депутату України», посилюючи їх відповідальність перед громадянами.

Покращення інфраструктурних об’єктів, які слабо розвинуті в Чернігівському регіоні, вважає він рушієм виходу із економічної кризи.

Оцінювати виборчий процес кандидат Котельчук не став, адже вважає, що це мають робити компетентні органи.

Володимир Трофименко не може залишитися осторонь того, що відбувається, тому і балотується в народні депутати. Приймати закони, направлені на відродження миру, розвивати село буде кандидат, якщо стане парламентарієм.

Також самовисуванець Трофименко хоче працювати у Комітеті з питань верховенства права та правосуддя або законодавчого забезпечення правоохоронний діяльності.

Він вважає, що ті кандидати, до яких можна було поставити питання стосовно порушення ними виборчого законодавства, на дебати не прийшли.

 

 

 

Досвідчений фермер Іван Якуб, який балотується від ВО «Батьківщина», в душі був проте цих виборів, але, дивлячись на список своїх опонентів, вирішив долучитися до виборчого процесу. Вважає він, що закони мають бути прості та зрозумілі навіть нетямущим.

Мир через дипломатичний шлях, обороноздатність держави – у цих напрямках бажає працювати, як народний депутат.

Основною тезою його виступу буда думка про те, що запланована урядова адміністративна-територіальна реформа є злочином проти села.

Має намір він працювати в аграрному комітеті, а нині позивається до свого суперника Олександра Науменка. Останній, на його думку, надрукував чисту брехню  про нього у місцевій комунальній газеті.

 

Тезка Прем’єр-міністра України, кандидат від партії «Сила Людей» Ігор Яценюк іде у парламент змінювати систему. Люстрація, розвиток середнього та малого бізнесу, децентралізація, розвиток української армії, розвиток молоді – площини, в яких планує працювати молодий кандидат.

За інформацією ДК "Експертна думка"

Останні новини Чернігівщини

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості» 09:22

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура.