Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 01:03:13

Дебати визначили лідера перегонів у 207 окрузі - це ТРОФИМЕНКО

16.10.2014   14:53Агенцiя

Північний виборчий округ Чернігівської області одержав свого лідера. Це показали і дебати між кандидатами по 207 виборчому округу, які були записані і для телебачення. Серйозна розмова кандидатів відбулася у залі бібліотеки Городянського районного будинку культури.

Чого бояться кандидати?

Із 17 кандидатів – більшість злякалася приходити на публічний захід. Адже потрібно не  десь на вухо нашептати, а показати, що ти розумній, професіонал і  готовий до роботи в парламенті. І можеш покращити життя людей в окрузі, в  нашій області  і в Україні.

 Не прийшли на дебати ті, хто літають по небу і ті,  кого ще водять за руку або сильні, або впливові родичі.

Шкода, що жителі Городнянського, Коропського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Семенівського, Сосницького, Щорського районів  так і не дізнається  чи уміють ці депутати  бодай говорити самі.

Безпартійний  і  безстрашний

Із самого початку дебатів лідерство захопив єдиний безпартійний кандидат, заслужений  юрист України Володимир ТРОФИМЕНКО.
Його  програма і мета та відповіді  були короткими, чіткими і влучними. 
Перше  - встановити мир в Україні.  Встановити закон і порядок та пересадити корупціонерів. І третє  - негайно розробити і ухвалити пакет законів для розвитку села.
- Всі втомилися від війни. Треба  негайно ухвалювати закони для економіки.  А хто в нинішній раді розробить ці закони, коли там охоронці олігархи і їх банщики, які пройшли за списками у Раду? Не можна допустити  знову в парламент тих, хто допустив  ухвалення законів 16 січня, які спровокували ріки крові в Україні, - сказав він.

Найбільше питали  орденоносця

Кандидати в депутати по виборчому округу № 207 найбільше питань ставили саме Володимиру ТРОФИМЕНКУ. Адже  визнали його авторитет і запитували його, як вирішити ту чи іншу проблему з точки зору закону. Слухали і мотали на вус.

- Я хотів би звернутися до найбільш авторитетного фахівця, що зібралися серед нас – Заслуженого юриста, - чулося під час дебатів.

Було видно, що він невипадково одержав орден першого ступеня „За заслуги у захисті прав  і свобод людини”.

ТРОФИМЕНКО  виявився найбільш тверезомислячою людиною.

Як мають виплачувати зарплати

Більшість учасників дебатів, зокрема і комуніст, не могли пояснити толком, чому  на Чернігівщині  не вистачає грошей на  виплати зарплат і чому це відбувається.

Трофименко швидко на пальцях пояснив, яких законів наприймали депутати, що треба  робити.
Всі, наприклад, говорили про децентралізацію, а один Трофименко, показав що потрібна зміни в законодавстві, і як треба  зробити, щоб грішми і податками в районі розпоряджалася рада, а не адміністрація.

Бо на словах ми всі  розумаки, хто підприємець, хто аграрій, чи  комуніст, чи  націоналіст. А  як вирішити те чи інше питання – не знаємо законів.

Під кінець зустрічі кандидати в депутати домовилися підтримати найсильнішого  кандидата, який має найбільший авторитет серед людей. 

Юрій БУШАК

PR

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.