Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 16:54:42

Влада виселяє з приміщення чернігівську “Просвіту”

17.10.2011   06:35Агенцiя

Чернігівська обласна влада не має наміру продовжувати договір оренди чернігівському товариству “Просвіта” імені Т.Шевченка. Про це повідомив голова обласної організації Василь Чепурний.

За його словами “Просвіта” отримала офіційного листа від влади в якому вказується, що договір, термін якого спливає в грудні 2011 року, не буде продовжений.

За словами Чепурного, двоповерхове приміщення по Воровського, 10, яке зараз займає “Просвіта”, хочуть віддати обласному управлінню архітектури.

Варто додати, що Чернігівка обласна рада кожного року надавала “Просвіті” право на мінімальну орендну плату.

Під час вшануванні УПА 14 жовтня біля Катерининської церкви у Чернігові голова міського товариства “Просвіта” імені Т.Шевченка Надія Галковська оголосила про наміри влади виселити зі свого приміщення обласне товариство “Просвіта”. Поетеса такі наміри назвала рейдерськими.

За короткий час під зверненням до голів обласних ради та адміністрації Анатолія Мельника і Володимира Хоменка було зібрано 115 підписів. У тексті звернення, зокрема, говориться:” Ми, просвітяни Чернігова, обурені намірами управління архітектури та містобудування облдержадміністрації та управління комунального майна обласної ради виселити обласну організацію Всеукраїнського Товариства “Просвіта” імені Т.Шевченка з будинку по вулиці Воровського, 10, яке “Просвіта” займає з 1992 року”.

Підписи під зверненням, зокрема, поставили депутати міської ради В. Лебідь та О.Русін, відомі політичні та громадські діячі Володимир Ступак, Валерій Сарана, Анатолій Шацький, Юрій Соболь, Іван Панченко, Володимир Кузьменко, журналісти Артем Шелковий, Олександр Ломако та Ігор Левенок. А сім’я Любенків підписалася у повному складі – четверо патріотів.

Голова обласного товариства “Просвіта” імені Т.Шевченка Василь Чепурний дав коментарі телебаченню та радіо. Представниця української діаспори Тетяна Бас пообіцяла проінформувати про дивні дії чернігівської влади заокеанську громадськість.

Додамо, що нещодавно чернігівська “Просвіта” втратила право оренди культурно-мистецького центру “Інтермеццо”

Внаслідок боргу з оренди цього приміщення “Просвіта” втратила право подальшої оренди і відтепер орендарем є осередок Суспільної Служби України, який очолює Тетяна Жогалко, повідомляли в “Просвіті”.

http://pik.cn.ua/novini-chernigova-novosti-chernigova/5529-vlada-vyseljaje-z-prymishchennja-chernigivsku-lprosvitur

“ПІК”

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.