Лікар-ортопед безкоштовні протези видавав за долари
В Чернігові під час проведення комплексу оперативних заходів правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди лікарем-ортопедом одного з державних підприємств столиці.
Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернігівській області провели комплекс оперативно-розшукових заходів по кримінальному провадженню.
Правоохоронцям стало відомо, що завідувач медичним відділенням лікар-ортопед одного з державних підприємств столиці, розташованого в місті Чернігові, вимагає значну суму грошей за прискорення та видачу протезу правої ноги ветерану бойових дій у Афганістані. Згідно постанови Кабінету Міністрів України даним категоріям громадян такі протези видаються безкоштовно.
Правоохоронці задокументували процес вимагання та під час отримання неправомірної вигоди в іноземній валюті затримали лікаря-ортопеда. Предмет злочину вилучено. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди), що карається позбавленням волі на строк від 8 до 12 років.
Наразі співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС встановлюють причетність даного лікаря до інших аналогічних правопорушень.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.