Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 01:03:46

Якщо побачили порушення під час виборчих перегонів, телефонуйте

13.10.2014   16:56

В Управлінні СБ України в Чернігівській області діє телефон "довіри" для повідомлень про правопорушення під час підготовки позачергових парламентських виборів 26 жовтня ц.р.

Служба безпеки України на виконання доручення Президента України вживає заходів для дотримання законності під час підготовки позачергових парламентських виборів, унеможливлення протиправного втручання в роботу виборчих комісій, спроб дестабілізувати ситуацію та перешкодити вільному волевиявленню громадян України.
В Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області створено телефонну лінію «довіри» та електронну скриньку, за якими громадяни цілодобово можуть звернутися у разі виявлення правопорушень під час виборчої кампанії.

Телефони «гарячої» лінії – (0462) 676-208, 0800-501-482, електронна скринька –  callcenter@ssu.gov.ua.

Інформацію, яка надійде, обов`язково буде перевірено і згідно з чинним законодавством за результатами перевірки вживатимуться відповідні заходи.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини