Чернігів відкриває постійне представництво в Китаї
Чернігів відкриває своє постійне представництво у китайському місті Усі. Про це повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.
“Відкриття постійного представництва та підписання низки двосторонніх угод про співпрацю з китайським Усі та в’єтнамським містом Кан Тхо відбудеться наступного тижня в ході візиту чернігівської делегації до Китаю та В’єтнаму”, – сказав він.
Як повідомила радник міського голови Ірина Синельник, співпраця Чернігова зі східними країнами активізувалось після V Міжнародного інвестиційного форуму, що відбувся у вересні. У процесі спілкування чернігівців з китайськими та в’єтнамськими гостями виникла взаємна зацікавленість у налагодженні співпраці в різних сферах, зокрема, у будівництві, торгівлі та туризмі.
Разом з міським головою до Китаю та В’єтнаму поїдуть підприємці, які мають намір співпрацювати зі східними країнами.
Довідка.
Місто Усі – потужний промисловий та торговий центр, розташований в провінції Цзянсу. Належить до міст, що динамічно розвиваються, займає 7 позицію в рейтингу Forbes кращих бізнес-міст Китаю.
Місто Кан Тхо є одним із найбільших промислових центрів В’єтнаму, а ще – основним виробником рису. Водночас тут розвиваються виробництво будівельних матеріалів, хімічна, харчова та легка галузі промисловості.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression