Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 06:48:21

Чернігів відкриває постійне представництво в Китаї

17.10.2011   06:22

Чернігів відкриває своє постійне представництво у китайському місті Усі. Про це повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

“Відкриття постійного представництва та підписання низки двосторонніх угод про співпрацю з китайським Усі та в’єтнамським містом Кан Тхо відбудеться наступного тижня в ході візиту чернігівської делегації до Китаю та В’єтнаму”, – сказав він.

Як повідомила радник міського голови Ірина Синельник, співпраця Чернігова зі східними країнами активізувалось після V Міжнародного інвестиційного форуму, що відбувся у вересні. У процесі спілкування чернігівців з китайськими та в’єтнамськими гостями виникла взаємна зацікавленість у налагодженні співпраці в різних сферах, зокрема, у будівництві, торгівлі та туризмі.

Разом з міським головою до Китаю та В’єтнаму поїдуть підприємці, які мають намір співпрацювати зі східними країнами.

Довідка.
Місто Усі – потужний промисловий та торговий центр, розташований в провінції Цзянсу. Належить до міст, що динамічно розвиваються, займає 7 позицію в рейтингу Forbes кращих бізнес-міст Китаю.
Місто Кан Тхо є одним із найбільших промислових центрів В’єтнаму, а ще – основним виробником рису. Водночас тут розвиваються виробництво будівельних матеріалів, хімічна, харчова та легка галузі промисловості.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1049162

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.