Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 лютого, 19:54:22

Юрій Бойко: "Влада змушує лікарів та вчителів «добровільно» переходити на знижену зарплату"

11.10.2014   16:20Агенцiя

Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко заявив, що влада змушує лікарів та вчителів «добровільно» переходити на знижену зарплату».

«Ми є свідками безпрецедентних випадків, коли працівників бюджетної сфери, які і без того мають невелику зарплату, насильно відправляють у безоплатні відпустки. Також сьогодні людей змушують писати заяви про переведення на знижені розряди і знижені тарифні ставки. Бюджетників позбавили практично всіх надбавок, які у них були», — підкреслив Юрій Бойко.
За словами політика, влада принижує бюджетників по всій країні.

«Ми, як «Опозиційний блок» вимагаємо від уряду припинити це свавілля і забезпечити нашим людям, лікарям і вчителям, гідну зарплату і повернути ті надбавки, які були незаконно відібрані цим урядом», — підсумував Юрій Бойко.

Що стосується Чернігівщини, то у «добровільних» відпустках за власний рахунок вже побували десятки тисяч вчителів, лікарів, бібліотекарів, працівників культури. Більшість із них — у літні місяці. Тоді чиновники запевняли, що таким чином зекономлять необхідну суму коштів, якої не вистачає для виплати заробітної плати до кінця 2014 року.
Однак, вже у вересні обласна влада знову заявила, що на зарплату бюджетникам не вистачає близько 200-т мільйонів гривень.

Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба «Опозиційного блоку»

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості і «Пожмашина»: співпраця триває

Служба зайнятості і «Пожмашина»: співпраця триває 18:56

В умовах воєнного стану стабільна робота підприємств має важливе значення, бо забезпечує розвиток економіки, сплату податків, а відтак наповнення бюджетів, та переказ коштів на потреби армії. У цей непростий час дієву підтримку бізнесу та роботодавцям надає служба зайнятості. Її послуги сприяють розвитку підприємств, збереженню існуючих робочих місць та створенню нових.

Ладанська громада та її сміливі і вчасні рішення

Ладанська громада та її сміливі і вчасні рішення 18:47

Історія становлення та розвитку невеликої, але дуже амбітної та здібної громади, у якої можна багато чому повчитися.

5 тис. доларів за визнання непридатним до військової служби: повідомлено про підозру колишньому голові ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП

5 тис. доларів за визнання непридатним до військової служби: повідомлено про підозру колишньому голові ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП 18:42

За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони повідомлено про підозру колишньому голові ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП.

 Директор КП «Паркування та ринок» отримав підозру у кримінальному провадженні за матеріалами Держаудитслужби

Директор КП «Паркування та ринок» отримав підозру у кримінальному провадженні за матеріалами Держаудитслужби 10:59

Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури вручили підозру директору комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради Миколі Гололю.

Мешканцю Чернігова повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні психотропів та прекурсорів 10:54

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 28-річному мешканцю міста Чернігова у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах та незаконному придбанні, зберіганні прекурсорів в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини