Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 15:32:31

Анатолій Долеско: "Потрібна тотальна інвентаризація земель"

11.10.2014   12:37Агенцiя

Майже 6 тисяч мешканців Чернігівщини відвойовують мир на Сході країни. Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок. Це зобов’язує зробити урядова ініціатива. Наразі із області пішли воювати майже 6 тисяч воїнів. Усі вони мають право отримати земельну ділянку.

Для того, аби прискорити цей процес, а також виявити вільні ділянки за ініціативи Анатолія Долеско було створено ініціативну групу, члени якої і займатимуться вирішенням цих питань.
- Пропоную шукати ретельніше й відбирати землю у тих, хто зайняв її самочинно, або тривалий час не використовує її за призначенням,- наголосив кандидат.
Наразі законодавство регламентує, скільки якої землі безкоштовно зможуть приватизувати родини військових: найбільше – до 2 гектарів можна отримати для сільгоспвиробництва, найменше – 10 соток для будівництва приватного будинку в міській зоні.
- Аби розгляд заяв не відкладався під сукно, потрібна тотальна інвентаризація земель.,- переконаний кандидат у народні депутати. - Ми повинні виділити бійцям те, що можемо. З одного боку, це наша подяка захисникам, а з іншого – це ж для їхньої соціалізації та адаптації.

Однак гальмом на цьому шляху можуть бути бюрократичні перепони. Зокрема, досі законодавчо не визначено, як бути з військовослужбовцями, які ще раніше скористались своїм правом на безоплатну приватизацію землі. – Тут повинна діяти спрощена процедура виділення ділянок, щоб бійцям не довелось годинами вистоювати в чергах. Та й у регіональному відділенні держкомзему, реєстраційній службі повинні зробити кроки назустріч воїнам та їхнім родинам.

PR

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.