Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 13:33:18

Анатолій Долеско: "Я не обіцяю "золоті гори"

09.10.2014   13:11Агенцiя

Анатолій Долеско, кандидат у народні депутати по 205 виборчому окрузі впевнений, що чернігівці вдячні працівниками комунального підприємства «Чернігівводоканал» за якісну питну воду, яку отримують щодня.

А це, за його словами, позитивно впливає на здоров'я мешканців міста. Про це він заявив під час зустрічі з працівниками підприємства.

Під час зустрічі кандидат  обговорив з присутніми  питання розвитку Чернігова, представництва інтересів міста у Верховній Раді України, поцікавився питаннями, що хвилюють їх найбільше. 

Анатолій Долеско наголосив, що він не обіцяє й не береться за вирішення усіх питань одночасно, бо на це потрібен певний час. Але деякі з них вже можна вирішити  зараз, не чекаючи виборів.

-У деякі проблеми, що турбують  багатьох виборців, мені треба глибше вникнути, − наголосив Долеско, − і щоб не бути голослівним  − фахово підійти до вирішення  кожної з них. Бо знаю, що багато хто наобіцяє перед виборами «золоті гори», а більше з обіцяного так і залишається невиконаним. Я до цього ставлюся   негативно. Вважаю: якщо ти щось пообіцяв, то повинен виконати обовʼязково.Директор КП «Чернігівводоканал» Олександр Шкінь у свою чергу коротко розповів про діяльність  підприємства.Кандидат у народні депутати підкреслив, що він проводить багато зустрічей з колективами підприємств, закладів освіти та культури, і всюди люди хочуть отримувати правдиву інформацію, як то кажуть, з перших вуст. Під час таких зустрічей   удається  зібрати якнайбільше інформації про  особливо пекучі проблеми міста.  Спасибі всім, хто приходить на зустрічі і цікавиться ходом передвиборчих перегонів у місті.

Наприкінці Олександр Шкінь продемонстрував в диспетчерський технологічно-робочий процес всієї системи водопровідної  та каналізаційної мереж. Показав у реальному часі як працюють технічні прилади у свердловинах, насосні станції різного етапного підйому та водопровідна мережа.

Максим Крисенко, інженер з виробничої діяльності підприємства «Чернігівський водоканал»:

− Послухав його і видно, що ця людина займається дійсно конкретними й потрібними справами. Він  стратег - бачить чітко завдання, які перед ним стоять і знає,як їх вирішувати. Бо попередня виборча практика показує, що нам багато чого обіцяють різні кандидати, а нічого не виконують. А тут серце підказує, що саме  він дотримається свого слова.

PR

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ