Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 15:12:51

Питання захисту громадян під час надзвичайних ситуацій обговорено у Чернігові

09.10.2014   07:49

«Синергія всенародного патріотизму навколо ідей незалежності та цілісності нашої держави стала тією дієвою силою, яка захистила Чернігівщину від спроб агресора посіяти серед жителів області сепаратизм, братовбивчу ненависть і паніку. Ми вистояли, але наша боротьба ще не закінчена», - сказав під час свого виступу на «круглому столі» «Захист громадян під час надзвичайних ситуацій» голова обласної ради Микола Звєрєв.

Захід відбувся 8 жовтня у Чернігові за участі заступника голови СБУ Андрія Левуса, екс-секретаря РНБО України Андрія Парубія, першого заступника голови обласної ради Олександра Кодоли, обласного військового комісара Костянтина Нікуліна, командира спецбатальйону МВС «Чернігів» Романа Пицьківа, голови обласного громадського формування «Самооборона Чернігівщини» Володимира Федорока та інших.

Під час «круглого столу» його учасники озвучили коло проблем над вирішенням яких владі необхідно працювати в першу чергу, обговорили низку конкретних заходів щодо покращення системи цивільної оборони краю та обмінялися баченням стосовно подальшого розвитку подій у державі у зв'язку з наближенням парламентських виборів.

Так, зокрема, на переконання Андрія Парубія, головним завданням новообраної Верховної Ради, буде здійснення пакету системних реформ, які давно назріли, але прийняття яких діючий склад парламенту гальмує. І однією з таких перших реформ має стати нова військова доктрина України. Цей документ має враховувати нові принципи формування Збройних Сил України, народного ополчення, тилового забезпечення тощо. На переконання політика, моделлю для України могли б слугувати Ізраїль та Швейцарія. Колегу по дискусії у цій думці підтримали заступник голови СБУ Андрій Левус та обласний військовий комісар Костянтин Нікулін. На їхнє переконання треба кардинально настільки змінити систему територіальної оборони, щоб у випадку зовнішньої агресії кожний громадянин чітко знав своє місце і роль в системі оборони.

У свою чергу, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола звернув увагу присутніх на завданнях, які стоятимуть перед територіальними батальйонами оборони після їх повернення на Чернігівщину. За його словами, це, передусім, охорона громадського порядку. Керівник також висловив надію, що найближчим часом в рамках ротації до Чернігова буде повернуто 13-й батальйон територіальної оборони. Користуючись нагодою він висловив усім бійцям, які перебували, або продовжують перебувати в зоні АТО, подяку за проявлені мужність і героїзм.

Командир спецбатальйону МВС «Чернігів» Роман Пицьків, бійців якого сьогодні чернігівці вітали з поверненням з фронту, закликав представників влади не чекати майбутніх виборів, а вже зараз докласти максимальних зусиль для поліпшення безпеки громадян. «382 бомбосховища в області повинні бути негайно приведені в порядок, а ті, хто цьому заважають, мають бути покарані», - наголосив комбат. Він також висловив сподівання, що зустрічі в форматі «круглих столів» за участі представників силового блоку, органів влади, громадськості та ЗМІ продовжуватимуться і надалі.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ