Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 20:57:10

На Чернігівщині стали менше перевіряти бізнес

09.10.2014   07:27

За січень-вересень цього року підрозділи податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області провели 746 документальних перевірок - планових та позапланових.

На 136 перевірок менше, ніж за аналогічний період минулого року. Це свідчить про те, що партнерські стосунки з платниками податків декларуються не на словах, а підтверджуються конкретними справами. І сумлінні платники податків почуваються впевненіше і спокійніше, ніж кілька років тому.

Як зазначив начальник управління податкового та митного аудиту Євгеній Шульга, за результатами перевірок донараховано сплатити до бюджету 31,9 мільйона гривень податків. За рахунок ретельного відбору ризикових платників підвищилася якість перевірок.

Контроль за діяльністю збиткових підприємств забезпечив зменшення збитків на 7,3 мільйона гривень. Це дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на півтора мільйона гривень.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини