Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 14:35:52

Іван Коробка здійснив робочу поїздку до Ріпкинського району

23.01.2012   15:51Агенцiя

20 січня перший заступник голови обласної ради Іван Коробка здійснив робочу поїздку до Тарасошевченківської сільської ради Ріпкинського району.

У Тарасошевченківській громаді Іван Коробка відвідав родину Матері Героїні Людмили Пилипенко, сім’ю Надії Березан, яка є опікуном чотирьох дітей, та одиноку пенсіонерку Ганну Жир. Депутат обласної ради поцікавився їх проблеми та турботами, запропонував свою підтримку та допомогу у вирішенні наболілих питань.

Перший заступник голови обласної ради взяв участь у засіданні виконавчого комітету Тарасошевченківської сільської ради. На ньому розглядалися питання організаційного характеру, що стосувалися обрання уповноваженої особи щодо прийняття документів для призначення соціальної допомоги, плану роботи виконавчого комітету на перший квартал поточного року, погодження тарифів на водопостачання, утворення виборчої дільниці та її місцезнаходження тощо.

На засіданні виступив Іван Коробка. Він, зокрема, зупинився на актуальних проблемах життєдіяльності області. Іван Іванович зазначив, що загальний розмір доходів обласного бюджету визначений у сумі 1 839 292,7 тис. грн., що у порівнянні з минулим роком більше на 16,2%.
З державного бюджету обласному передбачено дотацій у сумі 424 478,8 тис. грн., що більше на 26,2%, ніж передбачено на 2011 рік, субвенцій – 1 000 511,0 тис. грн., що більше на 16,4%, ніж затверджено на 2011 рік.
“Тому, якщо ми будемо виконувати програму соціально-економічного розвитку, тоді матимемо і відповідні надходження до бюджету”, – підкреслив перший заступник голови обласної ради.

У смт. Добрянка відбулося вшанування та нагородження футбольного клубу “Полісся” з нагоди здобуття третього місця у чемпіонаті області 2011 року. В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, президент клубу і голова постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус, депутат обласної ради Іван Горохівський.

Від імені керівництва області та себе особисто Іван Коробка привітав гравців та тренерів клубу із заслуженою перемогою. “Завдяки вам і вашим досягненням за межами області стало відомо про селище Добрянка. Дуже вдячний за те, що саме ви стали імпульсом в розвитку фізичної культури та спорту у Ріпкинському районі”, – зазначив перший заступник голови обласної ради. Також він побажав “Поліссю” подальших успіхів та перемог на зелених майданчиках.

За вагомий внесок у розвиток футболу на Чернігівщині та з нагоди 20-річчя клубу “Полісся” Іван Коробка вручив почесну грамоту та нагрудний знак до неї кращому бомбардиру чемпіонату області Олександру Цупрунову, на рахунку якого 16 забитих м’ячів.

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.