На День Соборності в Чернігові націонал-демократи об’єднались
22 січня у Чернігові обласні організації партій “Наша Україна”, Конгресу українських націоналістів, Української народної партії, Української платформи “Собор” створили координаційну раду національно-демократичних сил Чернігівщини.
Мета: координація зусиль щодо об’єднання національно-демократичних сил області, спільного проведення заходів та участі у парламентських виборах 2012 року.
Уповноважені представники обласних організацій цих партій Володимир Ступак (УНП), Станислав Лоленко (“Наша Україна”), Валерій Рябченко (КУН), Олександр Литвиненко (УП “Собор” підписали заяву про створення Координаційної ради національно-демократичних сил Чернігівщини.
Крім того, було прийнято звернення до голів цих партій та інших партій національно-демократичного спрямування.
У зверненні підкреслюється, що за 20 років незалежності наша держава так і не стала правовою, демократичною, національною державою. Навпаки, в Україні відбувається: згортання демократії та свободи слова; національні інтереси перетворилися на предмет політичних торгів і корупції; знищується мале та середнє підприємництво; продовжується рейдеське захоплення підприємств; у селян намагаються відібрати землю; масово закриваються українські школи; з теле- і радіо ефіру витісняється українська мова і культура.
Автори звернення переконані, що ситуацію в державі можна змінити, якщо зараз, напередодні парламентських виборів, національно-демократичні сили знову об’єднаються, як це було в 1989-1991 роках та 2001-2004 роках.
Чернігівські обласні організації УНП, “Нашої України”, КУН, Української платформи “Собор” вимагають від керівних органів партій прискорити процес об’єднання в одну політичну силу на спільних ідеологічних засадах з метою розбудови Соборної, Демократичної, Національної і Правової Держави.
Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.