Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 03:13:46

Анатолій Євлахов пропонує виборцям соціальну угоду

29.09.2014   10:53Агенцiя

Кандидат у народні депутати України по 207 виборчому округу Анатолій Євлахов запропонував виборцям соціальну угоду.

Запропонований документ під назвою «особистий наказ виборця» є своєрідною соціальною угодою про співпрацю  між кандидатом і виборцем, який проживає на території 207-го одномандатного округу.

В особистому наказі можна зазначити конкретні проблеми, які турбують виборця в його селі, селищі, місті або районі, та наказати Анатолію Євлахову їх вирішити.

Крім того, в документі зазначено 10 особистих зобов’язань Анатолія Євлахова, які також передбачено і в його передвиборчій програмі.

«Дотепер депутати були непідконтрольні виборцям і не несли відповідальності за реалізацію своїх передвиборчих клятв і обіцянок. Тож я вирішив покласти цьому край», – вважає Анатолій Євлахов, пояснюючи причини, що спонукали його до створення документу.

Особистий наказ кандидату може підписати будь-який повнолітній громадянин, який проживає на території 207-го округу.

Одним із перших, хто підписав запропоновану соціальну угоду, був житель Корюківки Сергій Доропей.

«Повністю підтримую ініціативу нашого земляка. Упевнений, що  Анатолій Євлахов докладе всіх зусиль для виконання цієї угоди, і вже найближчим часом після виборів ми побачимо позитивні зміни не тільки на рідній Корюківщині, а й в усіх районах, що входять до 207 округу. Вірю, що це не порожні обіцянки, а конкретна програма, яка буде виконана», – заявив корюківчанин, підписуючи наказ кандидату.

 

ОСОБИСТИЙ НАКАЗ ВИБОРЦЯ
Кандидату в народні депутати України по 207 виборчому округу
ЄВЛАХОВУ АНАТОЛІЮ СЕРГІЙОВИЧУ

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові  вибори до Верховної Ради України. Дотепер депутати були непідконтрольні виборцям і не несли відповідальності за реалізацію своїх передвиборчих клятв і обіцянок. Цим наказом я зобов’язую кандидата в народні депутати України ЄВЛАХОВА А. С. прийняти на себе і виконувати конкретні зобов’язання в інтересах моєї родини та місцевої громади. В разі невиконання взятих на себе прав і обов’язків кандидат повинен буде добровільно скласти депутатський мандат.
Звертаю увагу кандидата в народні депутати України Анатолія ЄВЛАХОВА на конкретні проблеми, які турбують мене в моєму селі, селищі, місті та районі, та наказую їх вирішити: ________________________________________________________________
Я готовий (готова) укласти соціальну угоду про співпрацю з кандидатом у народні депутати України Анатолієм ЄВЛАХОВИМ
ВИБОРЕЦЬ (ПІП): __________________________________________________
Місце проживання  ___________________________________________,
Телефон_______________________________,   підпис  виборця__________________________________

ОСОБИСТІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ
Кандидата в народні депутати України Анатолія ЄВЛАХОВА

1. Залучати вітчизняні та іноземні інвестиції в економіку краю з метою підвищення якості життя населення, розширення податкової бази, збільшення відрахувань до місцевих бюджетів та створення нових робочих місць.
2. Спільно з підприємцями Полісся реалізувати бізнес-проекти зі створення нових виробництв та збільшення робочих місць, особливо для молоді в сільській місцевості.
3. Підтримувати місцеві громади та органи місцевого самоврядування, сприяти безперебійному та вчасному отриманню громадянами соціальних виплат, допомог, пенсій та їх індексуванню.
4. Допомагати в підготовці до зими та в  отриманні виборцями скрапленого газу та твердого палива.
5. Забезпечити виконання органами влади та підприємствами ремонту та утеплення будинків, освітлення вулиць, очищення криниць, організації нових сміттєзвалищ, автобусного сполучення та ремонту доріг.
6. Не допустити підвищення комунальних тарифів вище соціально та економічно обґрунтованої межі за рахунок впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій та внутрішніх резервів підприємств енергозабезпечення.
7. Встановити 100 нових дитячих та спортивних майданчиків та видати 10 книжок для дітей та юнацтва.
8. Нещадно боротися з корупцією в органах влади, чиновницькою пихатістю та неповагою до громадян.
9. Втілити в життя принципи люстрації ватажків кривавого режиму Януковича та їхніх посіпак з числа депутатів, які голосували за «криваві» диктаторські закони 16 січня, що призвели до силового протистояння в суспільстві та спровокували зовнішню агресію проти України.
10. Створити Громадську приймальню в кожному районі та проводити регулярний особистий прийом громадян.

Наказ виборця прийняв                                                                                                            Анатолій ЄВЛАХОВ

PR

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини