Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 17:05:19

Анатолій Мирошниченко позивається до суду на сина відомого чернігівського банкіра та інтернет-видання

27.09.2014   12:30Агенцiя

Депутат Чернігівської обласної ради Анатолій Мирошниченко 25 вересня 2014 року подав до  Новозаводського районного суду в м. Чернігові позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди в розмірі 50.000 грн.  

Як стало відомо, відповідачами в справі є власник сайту “Пік: події і коментарі»  Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Освітній Центр “Ініціатива” та Тарасовець Юрій Михайлович, який очолює на Чернігівщині партію “Удар”.

Причиною стала стаття і відеоролік розміщені  на сайті “Пік: події  і коментарі”, в яких позивач звинувачується в тиску на міського голову м. Ніжина. Сам Анатолій Мирошниченко вважає, що інформація розповсюджена стосовно його не відповідає дійсності та є провокацією, спрямованою на введення в оману мешканців Чернігівщини.

Депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко просить суд визнати недостовірною та такою, що порушує його конституційні права інформацію, яка розповсюджена в мережі Інтернет на веб-сторінці сайті “Пік: події і коментарі”.

Також депутат вимагає протягом п’ятнадцяти днів з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену ними недостовірну інформацію, а також стягнути з відповідачів в солідарному порядку на його користь 50 000,00 грн. моральної шкоди.

Про дату судового засідання буду повідомлено пізніше.

Нагадаємо,

Тарасовець Юрій Михайлович – син відомого банкіра на Чернігівщині, голови Правління ПОЛІКОМБАНКУ Тарасовця Миколи Павловича. ПОЛІКОМБАНК створений на базі Чернігівської філії російського АвтоВАЗбанку (м. Тольятті). Також Юрій Тарасовець з 12 липня 2014 року очолєю обласний осередок партії “УДАР”.

Сайт  “Пік: події і коментарі” є проектом чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива». Редактор сайту Павло Пущенко є координатором всеукраїнського проекту «ЧЕСНО” в Чернігівській області. До координаційної ради всеукраїнського руху ЧЕСНО входить  Світлана Заліщук, яка балатується до Верховної ради України за спільним списком блоку партії “Солідарність” та партії “УДАР”.

PR

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини