Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 17:54:57

Сергій Журман: Тримаємо курс на усунення перешкод для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в область

26.09.2014   06:40

Розвиток інвестиційного клімату регіону є і надалі залишатиметься пріоритетним завданням органів виконавчої влади.

– Незважаючи на складну суспільно-політичну і фінансово-економічну ситуацію постійно ведеться робота у напрямку створення таких умов для інвесторів, аби покращити роботу вже існуючих підприємств, а також допомогти тим компаніям, які готові сьогодні працювати у нашому регіоні, - наголошує в.о голови облдержадміністрації Сергій Журман.

За січень–червень підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно близько мільярда капітальних інвестицій.

В їх структурі за видами економічної діяльності переважала промисловість – 43,7% загального обсягу, на сільське, лісове та рибне господарство припадало 29,9%, на будівництво – 15,9%.

Проводиться постійний моніторинг інвестиційних проектів та намірів, за найважливішими з них встановлено адміністративний супровід.

Знаковим для області є те, що найбільші з них стосуються сільського господарства – галузі, яка є локомотивом економіки області. Це будівництво качиної ферми у Козелецькому районі та будівництво на території Корюківського району комплексу з розведення великої рогатої худоби для виробництва м'ясо-молочної продукції.

– Наше основне завдання – знайти і зацікавити тих інвесторів, які в умовах сьогодення вкладатимуть кошти не тільки задля того, щоб отримати прибуток, а й спрямовуватимуть його на розвиток територій.

Нині ведеться активна робота щодо усунення перешкод для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в область, адже це – це і наповнюваність бюджету, і соціальна відповідальність бізнесу, і нові робочі місця, - наголошує Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.