Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 22:47:26

Сергій Журман взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів України

25.09.2014   07:53

23 вересня в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів України.

В ході засідання проаналізовано готовність економіки і соціальної сфери України до роботи в осінньо-зимовий період, визначено невідкладні заходи щодо забезпечення сталого функціонування усіх галузей економіки та життєдіяльності населення на цей період.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до керівників ОДА вжити заходів для економії палива та переходу на альтернативні джерела опалення.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв зазначив, що згідно з постановою Уряду, розподілення ліміту споживання газу між промисловими споживачами – це відповідальність обласних державних адміністрацій.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман повідомив, що технічна підготовка до опалювального сезону, яку в надскладних умовах проводять області й міста, «знаходиться в достатньо пристойному стані»: усі заходи, які були заплановані містами, обласними адміністраціями, бюджетними установами, сьогодні виконуються приблизно на 90%.
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України, у всі регіони виїдуть спеціальні групи, які перевірять дані щодо підготовки до опалювального сезону, які представили ОДА, та попрацюють на місцях для надання Уряду найбільш повної інформації.

У Чернігівській області зазначена робота проходить відповідно до комплексного плану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери та паливно-енергетичного комплексу.
На даний час рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства становить майже 95%.

Повністю готові до зими школи та дитячі садки, закінчуються підготовчі роботи у закладах медичної сфери. Підготовчі роботи по підприємствах паливно-енергетичного комплексу проходять також відповідно до затверджених планів, отже до початку опалювального періоду область буде готова на сто відсотків.

Для потреб бюджетних установ в твердому паливі триває заготівля вугілля, торфопродукції та дров.

До роботи на автодорогах області підготовлено 70% техніки і 44,7% посипкового матеріалу. Крім того, додатково планується задіяти 400 одиниць техніки інших організацій.

Під час виконання підготовчих робіт, велика увага приділяється виконанню завдань Антикризового енергетичного штабу та постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 №296.

В області з 941 котельні на природному газі працює 553, на твердих видах палива (вугілля, торф, пелети) та електроенергії – 387 (41,1%), на мазуті 1 котельня.


Щоб вкластися у відведені ліміти в області вживаються заходи щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами та бюджетними установами до рівня минулого року на 30% .
Незважаючи на обмеженість фінансових ресурсів, сьогодні проводяться роботи з реконструкції котелень на 88 об’єктах бюджетної сфери області. Це надскладне завдання, бо це більше, ніж за три останніх роки, взятих разом.

Облдержадміністрацією вжито заходи щодо залучення інвесторів, які зараз проводять підготовчі роботи по переведенню котелень на альтернативні види палива на 21 об’єкті.
 

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини