Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:37:26

Чернігівщина зустрічає живими бійців спецпідрозділу "Альфа"

19.09.2014   23:36Агенцiя

Одним з найбільших підприємств Чернігівщини, Корюківською фабрикою з виготовлення шпалер, від початку АТО було перераховано на потреби українських військових близько двох мільйонів гривень.

Сьогодні, 19 вересня, в місті Корюківка відбулася зустріч керівництва фабрики з виготовлення шпалер із керівництвом спецпідрозділу «Альфа», яке щойно повернулося з зони проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Співробітники спецпідрозділу переказали керівництву фабрики «Слов'янські шпалери» добрі слова та вдячність за життя від тих військових, яких було врятовано за допомогою обладнання, придбаного та наданого підприємством.

Зокрема, на весь підрозділ були закуплені засоби індивідуального захисту (бронежилети найвищого рівня захисту, шоломи, медичні аптечки).
Крім цього, для українських вертольотчиків були придбанні системи радіозв’язку, а танкістам надіслали тепловізори. Всього надано допомоги на загальну суму 240 тисяч гривень.

Також постійно на фабриці формуються вантажі для військових, які чергують на блокпостах.

Представник ПАТ "Слов'янські шпалери - КФТП" Анатолій Євлахов зазначив, що на цей час у зоні АТО знаходяться 23 працівники фабрики, які несуть службу в різних частинах Збройних сил України. На підприємстві запевнили, що робиться все можливе, аби ці люди та їхні сім’ї ні в чому не мали потреби. За кожним співробітником, який служить у зоні АТО, збережено заробітну плату та виплачено по 15 тисяч гривень при мобілізації. Окрім того, для своїх працівників, які перебувають у зоні АТО, закуплено бронежилети, тепловізори та інші необхідні системи захисту на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Представник підприємства повідомив, що в межах загальної підтримки армії на рахунки Міністерства оборони України перераховано один мільйон гривень.

Інформаційний центр м. Корюківка

PR

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини