Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:51:58

Міська рада підтвердила правомочність діючого виконкому

17.09.2014   08:14

16 вересня, згідно з розпорядженням міського голови Олександра Соколова, продовжила свою роботу позачергова 43-я сесія Чернігівської міської ради 6-го скликання.

Міська рада відмінила своє рішення про відставку виконавчого комітету, проголосоване 9 вересня. Згідно з регламентом депутати проголосували за повернення до розгляду цього питання, адже минулого разу питання не внесене до порядку денного. Сьогодні це рішення не було підтримане депутатами. Отже, діючий виконком визнаний правомочним.

Під час розгляду питання міський голова підкреслив, що відставка виконкому порушує нормальну роботу міста і закликав депутатів не дестабілізувати життя міської громади.

До депутатів міської ради звернувся також голова обласної ради Микола Звєрєв, присутній на сесії. Він закликав депутатів відкласти кадрові питання під час виборчого процесу до парламенту і не діяти в інтересах певних корпоративних груп, які ділять місто на сфери впливу. У надто важкі для країни часи необхідно працювати на громаду Чернігова для збереження стабільної ситуації у місті, - зауважив він.

Міська рада заслухала та прийняла до уваги інформацію заступника міського голови Володимира Кривенка "Про стан підготовки міста до осінньо-зимового періоду, забезпеченість міста енергоресурсами, забезпечення ефективного та економного використання енергоресурсів у м. Чернігові".

Депутати міської ради затвердили також низку рішень щодо надання допомоги учасникам АТО, зокрема: "Про сприяння медичній, технічній та матеріальній допомозі пораненим в зоні АТО, які прибули у м. Чернігів", "Про забезпечення матеріальної, юридичної та іншої допомоги сім'ям учасників АТО".
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини