Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 05:01:43

Замість сприяння виборчому процесу у Семенівському районі голова вирішив диктувати і контролювати. ДОКУМЕНТ

16.09.2014   15:26Агенцiя

На поштову скриньку Чернігівському монітору була надіслана фотокопія розпорядження голови Семенівської РДА Діденко С.І. керівникам державних установ «щодо проведення агітації».

Наводимо його текст повністю без змін та доповнень.

«Відповідно Указу Президента України №690/2014 від 27.08.2014 «Про дострокове припинення повноважень Верховної ради України» були призначені позачергові вибори народних депутатів.

У зв’язку з тим, що наступив виборчий процес, керівникам бюджетних установ, забороняється в робочий час організовувати зустрічі колективів з кандидатами у депутати до Верховної ради України.

Планування зустрічі з кандидатом у депутати поза робочий час узгоджується з головою районної державної адміністрації», - йдеться у розпорядженні.

Можна порадуватися принциповій позиції голови райдержадміністрації, але важко повірити провладні кандидати будуть враховувати цю думку. Ще складніше уявити яким чином будуть покарані керівники бюджетних установ, що порушили ці вимоги.зустрічі в поза

А от вимога доповідати та узгоджувати позаробочий час не можна вважати проявом демократії, а скоріше проявом класичного адмінресурсу.

Цікаво це типове для сьогоднішнього часу явище чи аматорство семенівської влади?

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини