Громадськість проводить акцію "Чернігівщина-антитерор"
Нині, країна переживає дуже тривожний період. Терористи із ДНР та ЛНР намагаються дестабілізувати ситуацію не тільки в Луганській та Донецькій областях але і в інших областях Україна. Останніми тижнями відбулися терористичні акти в сусідній – Сумській області.
Чернігівська область є прикордонною, має потенційно вразливі об’єкти.
Тож громадськість: «Самооборона Чернігівщини» та «Товариство сприяння оборони України» за сприяння Об’єднання Українок Бельгії, м. Лімбург розпочала акцію «Чернігівщина -антитерор».
Тож, шановні земляки, в зв’язку з агресією з боку північного сусіда, просимо Вас посилити пильність, бути уважними , а в разі появи підозрілих осіб, що можуть бути російськими диверсантами, терористами з ЛНД та ДНР, причетними до протизаконних дій на Донеччині, та Луганщині, звертатись до оперативного чергового «Самооборони Чернігівщини» за вказаним нижче телефоном або на електронну пошту. Анонімність гарантовано:
(093) 729 85 06, e-mail: anti-terror@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.