Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 червня, 14:44:57

Депутатський корпус – ефективний і дієздатний

20.01.2012   12:33Агенцiя

Інформація про підсумки роботи Прилуцької міської ради за період із листопада 2010 року по січень 2012 року

Робота Прилуцької міської ради є важливим елементом організаційного забезпечення її діяльності, що дає можливість місцевим представницьким органам здійснювати свої функції більш ефективно й цілеспрямовано, досягати злагодженої роботи виконкому, постійних депутатських комісій та ради в цілому.

До складу Прилуцької міської ради обрано 50 депутатів від 12 політичних партій: від Соціалістичної партії – 15 депутатів (із них в округах обрано 8, за партійними списками – 7); від Партії регіонів – 9 депутатів (із них в округах обрано 5, за партійними списками – 4); від партії ВО “Батьківщина” – 7 депутатів (із них в округах обрано 2, за партійними списками – 5); від партії “Українська соціал-демократична партія” – 6 депутатів (із них в округах обрано 3, за партійними списками – теж 3); від партії “Сильна Україна” – 2 депутати (обрані за партійними списками); від партії “Наша Україна” – 2 депутати (обрані в округах); від партії ВО “Свобода” – 2 депутати (обрані за партійними списками); від партії “Промисловців і підприємців” – 2 депутати (обрані в округах); від партії “Єдиний центр” – 2 депутати (обрані в округах); від партії “Фронт змін” – 1 депутат (обраний за партійним списком); від партії “Реформи і порядок” – 1 депутат (обраний в окрузі); від Комуністичної партії України – 1 депутат (обраний за партійним списком).

Серед п’ятдесяти депутатів – 35 чоловіків, що становить 70% від загального складу ради, та 15 жінок, що складає 30%. Найстаршому за віком депутату – 70 років, наймолодшому – 25.

Освітній рівень депутатів Прилуцької міської ради досить високий: 43 депутати мають вищу освіту, 6 – середню спеціальну, 1 – середню.
У своїй роботі Прилуцька міська рада керується законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад” та Регламентом Прилуцької міської ради, прийнятим на 4 сесії міської ради 6 скликання від 30 грудня 2010 року, який налічує 15 розділів та 138 статей.

У Прилуцькій міській раді на сьогодні зареєстровано 6 депутатських фракцій: фракція Партії регіонів, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, “Сильна Україна”, “Фронт змін” та “Комуністична партія України”.

На підтримку дій Президента України Віктора Федоровича Януковича, з метою соціально-економічного розвитку міста, забезпечення прозорої й чесної політики, налагодження рівноправного діалогу між владою та громадою міста в Прилуцькій міській раді утворено коаліцію більшості “За нові Прилуки”, до складу якої ввійшли 27 депутатів від різних політичних сил.

У Прилуцькій міській раді функціонує 5 постійних депутатських комісій, які очолюють депутати від різних політичних партій:
– з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, будівництва, земельних відносин, екології та природних ресурсів (голова комісії – Прозур О.В. /СПУ/);
– з питань соціально-економічного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів та цін (голова комісії – Сотніченко О.М. /Партія регіонів/);
– з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова комісії – Бучинський В.Ф. /Партія регіонів/);
– з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (голова комісії – Кіча В.В. /партія “Реформи і порядок“/);
– з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики (голова комісії – Луцак В.Г. /Українська соціал-демократична партія/).

За період із листопада 2010 року по січень 2012 року відбулося 22 пленарні засідання сесій міської ради 6 скликання, з них 8 позачергових, проведення яких було викликане необхідністю розгляду бюджетних питань.

На 22 сесіях ухвалено 311 рішень, спрямованих на користь територіальної громади міста. З них 40 стосуються бюджетних питань; 49 – щодо регулювання земельних відносин; 24 – стосовно управління об’єктами комунальної власності; 6 – щодо соціально-економічного розвитку міста; 7 – про соціальний захист громадян; 8 – про розвиток гуманітарної сфери; 4 – про зміцнення законності й правопорядку. Крім того, ухвалено ще ряд важливих рішень.

За даний період міська рада затвердила 18 міських програм, частина яких має соціальне спрямування, зокрема: “Компенсація особам, які надають соціальні послуги”, “Санаторно-курортне оздоровлення ветеранів Великої Вітчизняної війни”, “Пільги місцевої влади на компенсацію оплати житлово-комунальних послуг сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані, та інвалідам зору…”, “Пільги місцевої влади на компенсації оплати послуг зв’язку територіальній організації УТОГ”, “Соціальний захист дітей міста”, “Забезпечення грудних дітей та дітей другого року життя, які виховуються в малозабезпечених сім’ях, а також дітей раннього віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, достатнім високоякісним та безпечним дитячим харчуванням на 2012 рік”; комунального спрямування “Модернізація, ремонт та розвиток ліфтового господарства міста Прилуки на 2011-2013 роки”. З метою підтримки розвитку малого бізнесу в місті затверджено Програму розвитку малого підприємництва.

Міська рада затвердила Стратегію сталого розвитку Прилуччини до 2015 року. Депутати не забули і про молодь міста, затвердивши Програму “Молодь на 2011-2015 роки” та “Розвиток позашкільної освіти та підтримка обдарованої молоді на період до 2015 року”. Також затверджено міські програми зайнятості населення на 2012 -2014 роки, “Цукровий діабет на 2012 -2015 роки”, “Розвиток дошкільної освіти міста на 2011-2017 роки”.

Крім того, міська рада затвердила 10 програм різного спрямування з метою участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування.

Враховуючи необхідність обговорення окремих проектів рішень із мешканцями територіальної громади міста, депутатський корпус затвердив Орієнтовний план консультацій з громадськістю як на 2011, так і на 2012 рік.

Крім того, міська рада внесла зміни до деяких власних нормативно-правових актів з метою приведення їх до норм чинного законодавства.
Постійно на пленарних засіданнях розглядалися питання, що стосувалися регуляторної політики міської ради.

Зважаючи на звернення громадян та враховуючи інші проблемні питання, міська рада зверталася до Державної адміністрації залізничного транспорту та начальника Південної залізниці щодо руху потягів через станцію Прилуки; до голови Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо пенсійного забезпечення ліквідаторів аварії на ЧАЕС; до вищих органів державної влади щодо проблем формування бюджету міста на 2012 рік.

Важливою подією в житті міста стало ухвалене депутатами міської ради рішення “Про визначення 2011 року Роком Святителя Іоасафа Бєлгородського”.

Рішенням 16 сесії міської ради від 6 жовтня 2011 року на знак вдячності меценату-благодійнику за благоустрій міста одну із центральних вулиць міста – вул. Переяславську – перейменовано на вулицю Юрія Коптєва.
За ініціативи міського голови, з метою надання благодійної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які виховуються в будинках сімейного типу, дітям з малозабезпечених сімей та дітям з обмеженими фізичними можливостями на 20 сесії міської ради від 8 грудня 2011 року депутати ухвалили рішення про започаткування акції “Подаруй радість дітям у день Святого Миколая”.

З метою забезпечення інформування територіальної громади міста кожну останню середу місяця в мікрорайонах, округах, трудових колективах проходить Єдиний день депутата. За період із листопада 2010 року по січень 2012 року відбулося 14 єдиних днів депутата, під час яких депутати, спілкуючись із виборцями, обговорювали питання соціального захисту малозабезпечених верств населення; надання субсидій та інших соціальних виплат; створення та функціонування в місті об’єднань співвласників багатоповерхових будинків; перспективи розвитку культурної та туристичної галузей міста; створення умов для вільного доступу прилучан до занять спортом; обговорювалися питання санітарного стану мікрорайонів міста, роботи громадського транспорту та інші. Відповідно до наданої депутатами інформації міський голова дав 231 доручення, виконання яких на контролі у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення.

Неодноразово міська рада підтримувала запити депутатів, спрямовані на задоволення потреб мешканців міста. За даний період внесено 5 депутатських запитів, з яких 4 задоволені, 1 перебуває на розгляді.
Депутати міської ради 6 скликання є активними учасниками всіх заходів, що відбуваються в місті.

Уперше депутати нинішнього скликання взяли участь в обласній спартакіаді, приуроченій 20-й річниці незалежності України. Команда прилуцьких депутатів змагалася в таких видах спорту, як міні-футбол, волейбол, настільний теніс та шашки. До речі, з волейболу депутати посіли достойне 4 місце, а один із наших депутатів виграв у настільний теніс у депутата Верховної Ради України.

Отже, депутатський корпус міської ради 6 скликання – ефективний і дієздатний, готовий у межах повноважень, наданих законом, виражати та захищати інтереси територіальної громади міста, виконувати доручення виборців, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.


Олександр Правосуд, секретар Прилуцької міської ради

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2004

Останні новини Чернігівщини

Дзвінок до нас – перший крок до здоров'я пацієнта: в Ніжинському районі на базі двох медзакладів запрацювали колцентри 17:20

Мова про Ніжинську центральну міську лікарню імені Миколи Галицького та Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги, які за фінансової підтримки Уряду Німеччини перейшли на якісно новий рівень обслуговування населення.

Родини з новонародженими продовжують отримувати підтримку від міста 16:43

Одноразову допомогу при народженні дитини отримають ще 68 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади й наразі перебувають у місті. Загальна сума виплат – 685 тис. грн.

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів. 16:11

До поліції звернулася 40-річна мешканка Чернігова, яка на популярному сайті оголошень в Інтернеті розмістила пропозицію з продажу дитячого візочка.

Рятувальники Чернігівщини протягом минулої доби ліквідовували наслідки негоди в різних районах області 14:59

На Чернігівщині минулої доби внаслідок погіршення погодних умов у вигляді грози, зливи та шквалів бійці ДСНС прибрали повалені дерева, які перешкоджали руху автотранспорту та пішоходів.

Поліцейські Чернігівського району склали три адмінматеріали на нетверезого водія, що вчинив ДТП 14:36

Увечері в суботу 8 червня до поліції повідомили, що поблизу одного з сіл Михайло-Коцюбинської громади автомобіль з’їхав з розібраного мосту та завис на металевих конструкційних елементах споруди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини