Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:10:09

Політики за війну чи за мир?

09.09.2014   18:40Агенцiя

Триває і завдає непоправних збитків неоголошена війна. Надія на те, що в Україні перестануть гинути люди, з'явилася після підписання минулого тижня у Мінську протоколу про двостороннє припинення вогню.

Чи правильний крок зробила Україна в цьому випадку? Чи варто було зупиняти вогонь?

Політичні експерти переконані, що так, варто.

"Під час перемир'я у червні не було конкретики та бачення тої бази, спираючись на яку можна було шукати компроміс. Зараз мирний план - це вже бачення того, що потрібно все таки проводити корінні зміни у державному устрої, потрібно вирішувати питання майбутнього країни у рамках самої країни", - сказав політолог Кость Бондаренко у програмі "Події тижня" на ТРК "Україна".

Натомість, в останні місяці більшість політичних партій закликали до продовження війни за будь-яких умов.

"Більшість політиків сьогодні виступають за збройну боротьбу. Звичайно, ми маємо боронити рідну землю. Але життя людей все-таки важливіше, - говорить депутат Чернігівської міської ради Олег Шеремет, - Вже загинув 51 боєць з Чернігівщини. Потрібно якнайшвидше зупинити цю війну, відновити державу і допомогти родинам тих, чиї сини, батьки і брати віддали свої життя за нас".

Політологи впевнені, що виборча кампанія впливає на всіх учасників виборчого процесу - на політичні партії, на вже зареєстрованих та потенційних кандидатів.

На початку серпня соціологічна компанія ЮСС проводила опитування стосовно підтримки мирних ініціатив президента Порошенка. Виявилось, що за продовження бойових дій за будь-яких умов виступають 35% громадян. 58% вважають подальше проведення АТО саме у такий спосіб недоцільним.

Як розподіляться голоси виборців у залежності від того, наскільки "войовничими" будуть заклики політичних партій та кандидатів до війни?

Вибори покажуть, кого підтримує населення - "партії війни" чи прихильників миру.


Іван Литвин

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.