Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:58:08

Стали відомі прізвища "агентів Путіна" в міськраді

09.09.2014   16:08Агенцiя

Позачергову 43 сесію Чернігівської міської ради, ініційовану місцевою фракцією "Батьківщина", не проігнорували комуністи, "Громадська солідарність" (колишня "Громадська думка" і Партія патріотичних сил України), а також більшість депутатів - регіоналів.

Ось імена тих обранців, які знехтували долею жителів ввіреного їм міста:
Вакуленко Сергій Володимирович, Должикова Ірина Олександрівна, Касаткіна Тамара Іванівна, Клановець Іван Васильович, Купцов Валерій Володимирович, Лозбень Надія Миколаївна, Носко Микола Олексійович, Остренко Іван Андрійович, Петрущенков Михайло Миколайович, Сехін Віктор Олександрович, Рейко Марина Миколаївна, Скоробагатько Людмила Іванівна, Солдатов Валерій Володимирович, Трахтенберг Валентина Михайлівна, Фесюн Поліна Миколаївна, Шеремет Олег Семенович, Шкінь Олександр Михайлович, Шкурат Олександр Володимирович, Яхимець Микола Михайлович.

Присутні й сесійній залі люди не раз промовляли, що ці обранці «кинули солдат АТО, родини учасників АТО і сім'ї загиблих в АТО напризволяще».

Відтак люди вважають, що політичні інтриги для подібних обранців виявилися важливішими за людей. Присутні у сесійній залі чернігівці цих обранців охрестили «агентами Кремля».
Крім того, відсутній був і міський голова Олександр Соколов, пішовши у відпустку. Правда, зранку о 8-й дав брифінг, на якому повідомив про те, що їде в зону АТО.

Водночас громадський активіст учасник АТО Ігор Андрійченко на своїй сторінці у соціальній мережі 4 вересня написав: «Щойно комбата поінформували, що завтра вранці йому телефонуватиме Соколов. Питатиме про потреби і нужди батальйону. Це ж треба було прослужити тут 4 місяці, щоб дочекатись уваги мера. З чим пов'язаний такий раптовий прояв уваги? Чернігів заслуговує кращого очільника!».

Існує думка, що до такого вчинку мера Чернігова спонукала заява фракції «Батьківщина» про ініціативу скликання 43 сесії міської ради і винесення на розгляд питань, що стосуються допомоги мобілізованим та їхнім сім ям.

PR

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.