Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:01:11

Народний депутат України Валерій Дубіль ініціював дострокове припинення повноважень міського голови. ВІДЕО

09.09.2014   16:06Агенцiя

У зв'язку з чисельними зверненнями чернігівців до народного депутата України Валерія Дубіля із серйозними скаргами на роботу міського голови Олександра Соколова, Валерій Дубіль звернувся до депутатської фракції «Батьківщина» з проханням ініціювати проведення 9 вересня позачергової сесії міської ради, яка сьогодні і відбувається за скликанням в.о. міського голови Владислава Кухаря.

"Виявляється, мер доволі інертно ставиться до важливої для всієї нашої країни справи – допомоги нашим солдатам, що воюють на Сході країни, їхнім сім’ям. Мер вважає, що це не його справа. Незалежно від юридичних законних оцінок такої бездіяльності, вважаю, що міський голова показав себе як аморальний чоловік, чекати від якого ефективної роботи уже не доводиться. Тим часом не вирішуються важливі питання допомоги АТО, сім’ям учасників АТО, сім’ям, чиї рідні загинули, а також питання що стосуються підготовки міста до зимового періоду. Якщо мер не хоче допомагати АТО і сім’ям солдат АТО – ми це будемо робити без нього." - сказав Валерій Дубіль в своїй промові перед початком позачергової сесії.

Наразі, позачергова сесія Чернігівської міської підтримала програму допомоги учасникам АТО, сім'ям учасників АТО і родинам бійців, які загинули під час бойових. За це рішення проголосували 28 депутатів міської ради. Конкретні видатки для допомоги депутати визначать через 5 днів коли вивчать всі програми і можливості бюджету та залучення коштів.

Однією з пропозицій, яка пролунала в сесійному залі, була – закрити програму очистки річки Стрижень, а вивільнені 20 мільйонів, перекинути на програму допомоги учасникам АТО, сім'ям учасників АТО і родинам бійців, які загинули під час бойових.

Зараз для прийняття рішення про відставку міського голови у сесійній залі не вистачає 6-ти голосів. На позачерговій сесії відсутні комуністи, громадська думка та більшість «регіоналів». Секретар міської ради Владислав Кухар намагається викликати інших депутатів для прийняття остаточного рішення щодо долі міського голови.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.