Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:28:03

Найважливіше – відновити мир!

08.09.2014   16:17Агенцiя

Нарешті українська влада прислухалась до вимог Партії розвитку України щодо припинення кровопролиття на Cході.

Підписання протоколу про двостороннє припинення вогню дає надію, що Україна та її громадяни більше не будуть страждати від внутрішнього збройного конфлікту, дій зовнішнього агресора і від непрофесійних дій влади.

 

«Ця домовленість дає надію на припинення кровопролиття не тільки жителям Донбасу, які зіткнулися з цією трагедією обличчям до обличчя, але і матерям з усієї України, чиї сини знаходяться в зоні АТО. Підписання протоколу – це найважливіший крок до відновлення миру в нашій країні», – каже голова Національного комітету Партії розвитку України, народний депутат Юрій Мірошниченко
 
У Партії розвитку України переконані, що більшість громадян України сподівається на подальший прогрес у впровадженні мирного плану з врегулювання конфлікту на сході країни. Адже саме завдяки цій передвиборчій обіцянці президент отримав великий кредит довіри від більшості населення країни.
 
Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін на своїй сторінці у Facebook прокоментував досягнуті на переговорах у Мінську домовленості про припинення вогню на Донбасі.
 
«Вітаю досягнення угоди про припинення вогню. Сьогодні головне, щоб на українській землі перестала литися кров наших громадян. Всі інші проблеми можна вирішити. Збереження життів українців — ось єдина необхідна нам перемога. Хочеться вірити, що вона дійсно близька», —підкреслив Сергій Ларін.
 
Голова комітету обласної організації Партії розвитку України Анатолій Мельник вважає, що підписання протоколу — це перша сходинка до миру в Україні.
 
«Партія розвитку України спільно з іншими політичними силами, які підтримали ідею "коаліції миру", готова працювати у напрямку подальшого врегулювання конфлікту і відновлення української економіки. Сподіваюся, що нарешті всі ми підемо шляхом домовленості і компромісів, а не агресії і бойових дій», — сказав Анатолій Мельник.
 
Партія розвитку України завжди закликала і продовжує закликати саме до миру. Адже тільки мир врятує економіку, збереже робочі місця, забезпечить розвиток української держави.
 
Прес-служба Партії розвитку України
PR

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.