Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 грудня, 09:18:11

Чернігів розвиває східний вектор співробітництва

16.10.2011   10:27

Чернігів відкриє своє постійне Представництво у китайському місті Усі. Про це повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

За його словами, відкриття Постійного представництва та підписання низки двосторонніх угод про співпрацю з китайським містом Усі і в’єтнамським містом Кан Тхо заплановано на наступний тиждень під час візиту чернігівської делегації до КНР та Соціалістичної Республіки В’єтнам. Активізація співробітництва зі східними країнами стала наслідком V Міжнародного інвестиційного форуму, що відбувся у вересні.

“Візит чернігівської делегації є результатом зустрічей в Україні з китайськими підприємцями і делегацією керівників інвестиційних, науково-дослідницьких та промислових компаній В’єтнаму”, – сказав О.Соколов. Він додав, що з обох сторін є зацікавленість у налагодженні співпраці в різних сферах, зокрема, будівництві, торгівлі, туризмі.

На думку О.Соколова, розвиток східного вектора у системі міжнародних партнерських зв’язків Чернігова є важливим та відповідає напрямкам зовнішньої політики України.

У поїздці до Китаю та В’єтнаму міського голову будуть супроводжувати чернігівські підприємці, які мають намір співпрацювати зі східними країнами. На час візиту О.Соколов перебуватиме у відпустці. Фінансові витрати на поїздку – за рахунок приймаючої сторони.

 

Довідка:

Місто Усі – китайське місто, розташоване в провінції Цзянсу, потужний промисловий та торговий центр. Усі належить до китайських міст, що динамічно розвиваються, займає 7 позицію в рейтингу Forbes кращих бізнес-міст Китаю.
Місто Кан Тхо є одним зі найбільших промислових центрів В’єтнаму, а ще – основним виробником рису. Разом із тим, тут розвиваються виробництво будівельних матеріалів, хімічна і харчова, легка промисловість.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини