Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 02:19:59

Чернігів розвиває східний вектор співробітництва

16.10.2011   10:27

Чернігів відкриє своє постійне Представництво у китайському місті Усі. Про це повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

За його словами, відкриття Постійного представництва та підписання низки двосторонніх угод про співпрацю з китайським містом Усі і в’єтнамським містом Кан Тхо заплановано на наступний тиждень під час візиту чернігівської делегації до КНР та Соціалістичної Республіки В’єтнам. Активізація співробітництва зі східними країнами стала наслідком V Міжнародного інвестиційного форуму, що відбувся у вересні.

“Візит чернігівської делегації є результатом зустрічей в Україні з китайськими підприємцями і делегацією керівників інвестиційних, науково-дослідницьких та промислових компаній В’єтнаму”, – сказав О.Соколов. Він додав, що з обох сторін є зацікавленість у налагодженні співпраці в різних сферах, зокрема, будівництві, торгівлі, туризмі.

На думку О.Соколова, розвиток східного вектора у системі міжнародних партнерських зв’язків Чернігова є важливим та відповідає напрямкам зовнішньої політики України.

У поїздці до Китаю та В’єтнаму міського голову будуть супроводжувати чернігівські підприємці, які мають намір співпрацювати зі східними країнами. На час візиту О.Соколов перебуватиме у відпустці. Фінансові витрати на поїздку – за рахунок приймаючої сторони.

 

Довідка:

Місто Усі – китайське місто, розташоване в провінції Цзянсу, потужний промисловий та торговий центр. Усі належить до китайських міст, що динамічно розвиваються, займає 7 позицію в рейтингу Forbes кращих бізнес-міст Китаю.
Місто Кан Тхо є одним зі найбільших промислових центрів В’єтнаму, а ще – основним виробником рису. Разом із тим, тут розвиваються виробництво будівельних матеріалів, хімічна і харчова, легка промисловість.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — актуальні дані

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — актуальні дані 13:42

У Чернігівській області тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Днями підрядники працювали на таких об'єктах.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1317 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 8 серпня

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1317 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 8 серпня 13:34

За минулий тиждень групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 99 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 1317 таких предметів.

«Разом до Перемоги!»: у Коропській громаді відбувся захід згуртування

«Разом до Перемоги!»: у Коропській громаді відбувся захід згуртування 10:12

За підтримки проєкту Голос громад Чернігівщини 5 серпня в Коропі пройшов творчий та інтелектуальний патріотичний захід на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

«Ми 41 день були відрізані від України». Інтерв’ю з Корюківським міським головою

«Ми 41 день були відрізані від України». Інтерв’ю з Корюківським міським головою 10:10

Корюківська громада на Чернігівщині однією з перших постраждала від повномасштабного російського вторгнення. Окупанти зруйнували місцеві дороги та мости, фактично ізолювавши громаду від іншої частини України.

Волонтерський проєкт

Волонтерський проєкт "Країна вільних людей" завітав до Любецької громади 10:00

5 серпня в Тарасо-Шевченківському старостинському окрузі (Любецька громада) відбулася розважально-інформаційна програма "Я - громадянин України" за ініціативи організації Крим SOS.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини