Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 09:38:25

Партія розвитку України закликає всі опозиційні сили до об'єднання у "Коаліцію миру"

03.09.2014   14:19Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. Сьогодні політикам треба об'єднатися не для того, щоб воювати, а щоб в країні нарешті настав мир, вважають у Партії розвитку України.

На відміну від прибічників війни ми пропонуємо всім розсудливим політичним силам, які виступають проти кровопролиття і хочуть бачити нашу країну єдиною, об'єднатися в коаліцію миру, — каже голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін. — Сьогодні потрібно розпочати діалог і за допомогою переговорів досягти миру. Адже головне — це зберегти життя людей і зберегти країну.

У Партії розвитку України вважають, що держава страждає не тільки від внутрішнього збройного конфлікту та зовнішнього агресора, а також і від непрофесійних дій влади.
Ми бачимо, що влада діє неефективно. Не робляться вагомі політичні та дипломатичні кроки для досягнення миру на Сході країни: триває кровопролиття, знецінюється національна валюта, зубожіють мільйони громадян. При цьому, сьогоднішніх керівників держави турбують перш за все парламентські вибори та рейтинги власних політичних сил.

Дивно: в Україні йде війна, гинуть люди. А політики наввипередки закликають до агресії, активізації бойових дій. Але військові дії без політичних домовленостей і компромісів нічого не вирішать, — вважає Анатолій Мельник, голова комітету обласної організації Партії розвитку України. — Ми закликаємо всі політичні сили — давайте спільно шукати шлях до миру.

Що пропонує Партія розвитку України?

По перше, зупинити війну.

По друге, відновити всі скасовані Урядом соціальні гарантії та провести індексацію зарплат і пенсій до рівня реальної інфляції і з урахуванням катастрофічного підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Тільки мир врятує економіку, збереже робочі місця, забезпечить розвиток української держави.

Прес-служба Партії розвитку України

Останні новини Чернігівщини

Станом на 24 січня в Україні зафіксовано 12915 нових випадків COVID-19

Станом на 24 січня в Україні зафіксовано 12915 нових випадків COVID-19 09:10

12 915 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 24 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 1 826 дітей та 224 медпрацівники.

У Сновській громаді горіла церква

У Сновській громаді горіла церква 08:26

22 січня о 03:34 до Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу Свято-Миколаївської церкви Чернігівської єпархії Української православної церкви, що у м. Сновськ Корюківського району.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 січня по 8:00 24 січня 2022 року

24 січня - який день, свято та прикмети

24 січня - який день, свято та прикмети 08:12

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки, а у світі - Міжнародний день освіти та День ескімо.