Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 08:06:39

Міський голова не вважає за потрібне піаритися на темі АТО

03.09.2014   13:36

Чернігівський міський голова Олександр Соколов закликав активістів, які прийшли сьогодні до міськради, не робити піар на темі антитерористичної операції.

Громадські активісти звинуватили керівника Чернігова у тому, що він не допомагає родинам мобілізованих та загиблих, усунувся від допомоги військовослужбовцям 13-го і 41-го батальйонів територіальної оборони.

О.Соколов зазначив, якщо він не озвучує це питання на телебаченні і в пресі, то це не означає відсутність допомоги. Робота в цьому напрямку триває кілька місяців. Зокрема, структурні підрозділи міської ради та комунальні підприємства Чернігова надали допомогу на суму майже 1 млн. грн. Від підприємств і чернігівців скоординовано надання матеріальної допомоги на суму 700 тис. грн. У зону АТО направлено, згідно з мобілізаційним планом, понад 50 одиниць техніки підприємств міста. Після зустрічі із матерями і дружинами у зону АТО відправлено спеціальний автомобіль "швидкої" допомоги.

Міський голова також зазначив – щодо сплати комунальних платежів, то згідно із законодавством, представникам родин, члени яких перебувають у зоні АТО, необхідно написати заяву у ЖЕК, щоб не сплачувати платежі за відсутнього члена родини.

До шкіл і садків Чернігова 1 вересня пішли понад 150 дітей переселенців із Луганської та Донецької областей. Органи місцевої влади надають допомогу і підтримку при влаштуванні дітей до навчальних закладів міста.

"Сьогодні на міській планірці я теж говорив про допомогу військовослужбовцям, зокрема, йдеться про забезпечення бійців спальними мішками", - зазначив О.Соколов.

Відділ з діяльності правоохоронних органів міської ради координує допомогу військовим частинам, володіє інформацією про їхні потреби.
 

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.