Володимир Хоменко: “Реформування медичної галузі є спільним завданням влади, громади та медичної спільноти”
На цьому керівник області наголосив під час відвідування КЛПЗ “Чернігівська обласна лікарня”. Цей візит став ще одним з кроків щодо вивчення ситуації стосовно готовності до реформування. Йому передували візити голови облдержадміністрації до районних та міських лікарень.

За словами Володимира Хоменка реформування медичної сфери зачіпає інтереси багатьох людей: медиків та споживачів медичних послуг. Основна його мета – поліпшення здоров’я населення та профілактика захворювань, забезпечення рівного й справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості. Реформування медицини – турбота не лише медиків, а й усіх гілок влади, громадськості, профспілок.
Будь-яка реструктуризація медичної галузі неможлива без врахування думок громадськості і радикального вирішення низки супутніх проблем – створення належної інфраструктури, покращення фінансування та належної матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.
Саме тому Президент України Віктор Янукович велику увагу приділяє інформаційному супроводу реформ, адже громадське обговорення проектів реформування, їх стратегії і тактики – важливий компонент успішного їх проведення.
Глава держави наголошує на необхідності діалогу влади і суспільства зі всіх питань реалізації реформи, адже довіра людей до процесу модернізації країни є ключовою складовою успіху.
Володимир Хоменко підкреслив: жоден лікувальний заклад в області не буде закритий – зміниться тільки форма надання медичної допомоги у напрямку надання безперебійної медичної допомоги людям.
Під час візиту головний лікар Чернігівської обласної лікарні Микола Романюк презентував Концепції розвитку лікувального закладу, мета якої – розширення спектру надання допомоги хворим.
Також голова облдержадміністрації ознайомився з роботою кабінету комп’ютерної томографії та поспілкувався з інженерною групою фірми “Siemens”, що проводять монтаж спірального комп’ютерного томографа – сканера Somatom Spizit.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.