Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 16:33:14

Указ про розпуск Ради оприлюднено в "Офіційному віснику президента України", виборча кампанія стартує 28 серпня

27.08.2014   18:41Агенцiя

Указ вважається офіційно оприлюдненими і вступає в силу з 27 серпня.

Указ президента про розпуск Ради опубліковано в "Офіційному віснику президента України" у середу. Таким чином, указ вважається офіційно оприлюдненими і вступає в силу з 27 серпня.

Раніше голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський пояснив, що згідно з законом "Про вибори народних депутатів України", процес позачергових виборів депутатів починається з дня, наступного за днем опублікування указу президента України про достроковий розпуск парламенту.

Відповідно до закону, висування кандидатів у народні депутати розпочинається з першого дня виборчого процесу, тобто вже в четвер.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.