Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:28:46

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України у Чернігові. ВІДЕО

23.08.2014   11:20

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та акція “Я – громадянин України” з врученням паспортів України відбувається в Чернігові на Красній площі.
 

Урочиста церемонія відзначення Дня Державного Прапора України пройшла сьогодні у Чернігові на Красній площі. У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Звєрєв, секретар міської ради Владислав Кухар, народний депутат України Валерій Дубіль, громадськість міста.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих за свободу й незалежність країни під час антитерористичної операції на сході України.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Звєрєв та секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар вручили паспорти громадянина України 20 молодим жителям області та міста.

Духовий оркестр, академічний камерний хор імені Д. Бортнянського, капела бандуристів імені Остапа Вересая обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм виконали Державний гімн України та гімн Чернігова.

Одним із цьогорічних нововведень святкування Дня Державного Прапора України у Чернігові стала урочиста хода з Прапором єднання від Красної площі до Єкатерининської церкви та пам'ятного знаку Борцям за волю та незалежність України.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.