Атестаційна комісія провела оцінку діяльності посадових осіб виконавчого апарату облради
Сьогодні атестаційна комісія на чолі із заступником голови обласної ради Валентином Мельничуком провела оцінку діяльності посадових осіб виконавчого апарату обласної ради. Це зроблено відповідно до Типового положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2001 року № 1440.
Такий захід проводиться раз на 4 роки з метою підвищення ефективності діяльності посадових осіб. Під час атестації оцінювалися результати роботи, ділові та професійні якості, виявлені працівниками при виконанні посадових обов’язків, визначених типовими професійно-кваліфікованими характеристиками, що відображені у посадових інструкціях та затверджені головою обласної ради.
За інформацією секретаря атестаційної комісії, начальника відділу кадрової роботи та із зверненнями громадян виконавчого апарату обласної ради Надії Панич, усі працівники підтвердили свою професійну кваліфікацію та успішно пройшли атестацію.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.