Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 07:31:26

Що приховує дим війни?

22.08.2014   20:26Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. За минулі шість місяців Україна стала ще біднішою. Під приводом «потреб військового часу» громадянам пропонують не критикувати владу, закривати очі на неефективність держуправління і корупцію.

— Для збереження держави потрібно не тільки успішно вести військові дії. Потрібен економічний розвиток. Зубожіла країна, у якій живуть знедолені люди, стане легкою жертвою будь-якого агресора, — каже Віталій Голець, заступник голови комітету обласної партійної організації Партії розвитку України.

— Ще до початку активних військових дій на сході ми бачили падіння виробництва. Наприклад, на Чернігівщині з січня по травень промислове виробництво скоротилось на 2%, а по Україні — майже на 5%. У деяких галузях області падіння ще глибше: —12% у нафтодобуванні, —21% у хімічному виробництві. А найбільш болючим для громадян, вважаю, стало спровоковане владою глибоке знецінення гривні — на 64% з початку року, — розповідає Віталій Голець. — У цей складний час влада думає не про реформи та економіку, а про вибори. Не дивно, що їх хочуть провести якнайскоріше. Адже в листопаді люди отримають «космічні» рахунки за тепло. І тоді провладні партії навряд отримають шанс потрапити до парламенту.

Економісти вважають, що списувати всі проблеми на конфлікт на Донбасі і напружені відносини з Росією не можна.

— Не виконуються анонсовані владою кроки бо боротьбі з корупцією. Різні служби, агенції, інспекції беруть з людей та підприємців кошти, подекуди «тарифи» на такі послуги навіть зросли. Щоб не було корупції — треба щоб цього захотіли керівники держави. Однак, як бачимо, такого бажання немає, — заявив Віталій Голець на громадських зборах щодо оцінки ефективності роботи Центрів з надання адміністративних послуг.

Прес-служба Партії розвитку України


 

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини