Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:17:53

Що приховує дим війни?

22.08.2014   20:26Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. За минулі шість місяців Україна стала ще біднішою. Під приводом «потреб військового часу» громадянам пропонують не критикувати владу, закривати очі на неефективність держуправління і корупцію.

— Для збереження держави потрібно не тільки успішно вести військові дії. Потрібен економічний розвиток. Зубожіла країна, у якій живуть знедолені люди, стане легкою жертвою будь-якого агресора, — каже Віталій Голець, заступник голови комітету обласної партійної організації Партії розвитку України.

— Ще до початку активних військових дій на сході ми бачили падіння виробництва. Наприклад, на Чернігівщині з січня по травень промислове виробництво скоротилось на 2%, а по Україні — майже на 5%. У деяких галузях області падіння ще глибше: —12% у нафтодобуванні, —21% у хімічному виробництві. А найбільш болючим для громадян, вважаю, стало спровоковане владою глибоке знецінення гривні — на 64% з початку року, — розповідає Віталій Голець. — У цей складний час влада думає не про реформи та економіку, а про вибори. Не дивно, що їх хочуть провести якнайскоріше. Адже в листопаді люди отримають «космічні» рахунки за тепло. І тоді провладні партії навряд отримають шанс потрапити до парламенту.

Економісти вважають, що списувати всі проблеми на конфлікт на Донбасі і напружені відносини з Росією не можна.

— Не виконуються анонсовані владою кроки бо боротьбі з корупцією. Різні служби, агенції, інспекції беруть з людей та підприємців кошти, подекуди «тарифи» на такі послуги навіть зросли. Щоб не було корупції — треба щоб цього захотіли керівники держави. Однак, як бачимо, такого бажання немає, — заявив Віталій Голець на громадських зборах щодо оцінки ефективності роботи Центрів з надання адміністративних послуг.

Прес-служба Партії розвитку України


 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.