Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 14:07:42

Голуби миру знялися в небо над Черніговом

21.08.2014   14:22Агенцiя

Флешмоб на підтримку якнайшвидшого завершення бойових дій та мирного урегулювання на сході провели сьогодні, 19 серпня, чернігівські активісти Партії розвитку України.

Символічним є те, що він співпав із великим церковним святом — Преображення Господа Бога і Спаса Ісуса Христа.

Дівчата-активісти утворили коло – заклик до миру. Сьогодні він символізує бажання не лише завершити війну, а й паралельно з військовими діями розпочати переговорили щодо примирення.

- Ми провели цей флешмоб, який буквально благає людей: намагайтесь вирішувати всі проблеми мирним шляхом, — розповідає учасниця флешмобу Розалія Ісаченко-Сивак.

Ініціативу молоді підтримала нова політична сила, лідери якої вважають, що війна заважає розвитку країни.

- На території нашої держави сьогодні ідуть військові дії, гинуть наші хлопці, гинуть мирні жителі. Ми за якнайшвидше завершення війни, припинення збройного конфлікту. Чим швидше будуть задіяні політичні та дипломатичні важелі, тим краще, — каже Олег Шеремет, перший заступник голови комітету Чернігівського обласної регіональної організації Партії Розвитку України

- Ми безперечно засуджуємо дії зовнішніх сил. Держава повинна відповідати на дії терористів. Але будь-які військові дії повинні супроводжуватися мирними переговорами оскільки один мирний день — це сотні врятованих життів, — вважає Ольга Кухарчук, молодіжний активіст.Саме так сьогодні чернігівці за допомогою флешмобу висловили свою надію на мир.

PR

Останні новини Чернігівщини

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.