Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 грудня, 11:50:12

Володимир Хоменко: Служба фінрозслідувань знизить напругу в стосунках між бізнесом і державою

21.08.2014   08:21

Про це перший заступник голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко заявив під час кущового семінару в Чернігові, участь у якому взяли представники бізнесу і громадськості Чернігівської, Сумської та Полтавської областей.

Володимир Хоменко зазначив, що подібні зустрічі вже провів на Львівщині, Хмельниччині та Одещині, де поспілкувався з представниками бізнесу та громадськості з 20 областей:
"Ми провели відкритий діалог. Усі пропозиції, що надходили, ми взяли до уваги. Усі вони будуть проаналізовані й враховані, щоб навіть на етапі створення Служби не було розмежувань на «контролера» і «жертву», а була повноцінна співпраця держави і бізнеса".

Загалом, розповів посадовець, за час проведення громадських обговорень надійшло більше 120 пропозицій від громадськості. Хтось висуває пропозиції, хтось - побоюється нового карального органу.
"Саме тому процес створення СФР цілком прозорий і публічний, - запевняє Володимир Хоменко. - Бізнес має розуміти, що ми кардинально змінюємо тип стосунків. Служба фінрозслідувань знизить напругу у стосунках між бізнесом і державою".

Пріоритетними напрямками роботи відомства, за словами податківця, будуть боротьба з тіньовою економікою, відмиванням коштів, одержаних злочинним шляхом, корупцією, а також контроль за витратами чиновників.
Створення СФР, переконував Володимир Хоменко, не вимагає додаткових видатків: державні кошти будуть зекономлені завдяки скороченню штату і структур-дублерів.

Ефективність роботи нової структури очевидна, вважає посадовець. Буде визначатися певний перелік ризиків. І, якщо у підприємства їх немає, то і не буде підстав його перевіряти. Такий відбір робитиметься комп’ютеризовано, без втручання співробітників. Це дасть можливість усунути основну корупційну складову, адже контролюючий орган мінімально контактуватиме з бізнесом.

"Практично припинили перевірки малого і середнього бізнесу, - зазначив Володимир Хоменко. - Ми ставимо основне завдання - боротьба з неконтрольованими «тіньовими» потоками. Це «конверти», «податкові ями», контрабанда, виведення коштів за кордон. Ми перекрили організоване розкрадання».

Законопроект, що регулює роботу СФР, був прийнятий на засіданні Кабінету Міністрів і направлений до Верховної Ради. Сьогодні триває його розгляд у парламентських комітетах.
 

Останні новини Чернігівщини

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт 09:38

Ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини.

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр" 08:42

У новій комунальній установі будуть опікуватися дітьми з особливими освітніми потребами. У штаті «Інклюзивно-ресурсного центру» є вчитель-логопед, дефектолог та практичний психолог, зазначено на сайті громади.

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом 08:35

«Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму» — під такою назвою 7 грудня у Києві проведено семінар, який організували Український інститут національної пам’яті та Національна комісія з реабілітації репресованих — жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, за участю чернігівців.

ТОВ

ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" знайшов працівників У Ріпках 08:17

Нещодавно у пошуках майстрів, водіїв автотранспортних засобів та дорожніх робітників до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості звернувся чернігівський роботодавець ТОВ «ТРАНС ЛАЙН ГРУП».

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру 08:07

Народний артист України Іво Бобул 7 грудня з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини